Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Milieu (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Begint de klimaat-hoax eindelijk stilaan af te kalven? (https://forum.politics.be/showthread.php?t=266655)

Gun 13 oktober 2022 13:20

Begint de klimaat-hoax eindelijk stilaan af te kalven?
 
1 Bijlage(n)
Op FaceBook krijgen meer en meer klimaatgerelateerde posts smileys die het onderwerp compleet niet steunen. Vandaag nog een post van groen-medevoorzitter Jeremie Vaneeckhout. +60% lacht zijn post gewoon weg, het toont perfect de geloofwaardigheid aan.

Het is ook pure, pure, pure, ... onzin! Het ganse klimaatverhaal is één groot gedrocht.

Sinds pakweg 50 jaar is de mensheid in de westerse katholieke wereld gestopt met schrik te hebben van een god, dus moest er iets nieuws gecreëerd worden, een nieuwe religie, waar de burger bang van had. Jeremie is een pastoor, een priester, net zoals Nic Baltazar, die er moet voor zorgen dat de gelovigen op het juiste spoor blijven, want herhaal een leugen lang genoeg en het wordt de waarheid (CFR. Goebels).

Zure regen, gat in de ozonlaag, CO2, … allemaal hoaxen, allemaal ondersteund door wetenschappers die vasthangen aan universiteiten die vasthangen aan subsidies van de overheid.

Er zijn 1.000-den wetenschappers die het grote klimaatprobleem niet erkennen, niet ondersteunen, maar deze krijgen geen enkel platform in de Main Stream Media, worden dus niet gehoord door het grote publiek.

Kijk eens naar de link in bijlage.

De temperatuurevolutie is ook één grote leugen. Kijk naar de afbeelding waarin de realiteit wordt afgebeeld in vergelijking met de 102 door het IPCC erkende studies en u ziet direct dat er gefoefeld wordt. Momenteel ligt er het meeste ijs op de noordpool sinds de jaren 80, maar wij krijgen signalen die het tegengestelde aantonen.

Wat onderbouwing?

Op de site van het IPCC kan je lezen dat de zon gemiddeld +/- 1.400 watt per m² aan energie creëert op onze aardkloot.

Op diezelfde site van datzelfde IPCC kan je lezen dat alle (ALLE) CO2 in de geschiedenis gecreëerd door de verbranding van aardolie- en aardgasproducten +/- 2 watt/m² aan energie creëert, da's factor 700

Men moet weten dat het grootste deel van die CO2 al lang niet meer als gas in onze atmosfeer aanwezig is, maar verbruikt door onze fauna, opgelost in de oceanen, al door jouw metabolisme is gepasseerd door het eten van vlees en groeten. Die factor is dus veel groter dan 700.

Het effect van CO2 is dus zowat onbestaande, de variatie in de sterkte van de zonnewinden daarentegen vormt een factor die wél meetelt.

Jeremie kan gerust blijven preken … maar hij vertelt complete geïndoctrineerde nonsens …

Vriendelijke groet

En de beloofde link: https://www.climategate.nl/

maddox 15 oktober 2022 08:09

Het is geen hoax, het is gewoon cherrypicken, masseren van data , en denken dat de mensheid natuurlijke processen op planetaire schaal kunnen beïnvloeden door Noord Koreaans te gaan leven.

En ja, het klimaat veranderd. So what? Dat deed het al toen de aarde nog een afkoelende bal vloeibare prut was.

Gun 17 oktober 2022 13:55

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door maddox (Bericht 10050695)
Het is geen hoax, het is gewoon cherrypicken, masseren van data , en denken dat de mensheid natuurlijke processen op planetaire schaal kunnen beïnvloeden door Noord Koreaans te gaan leven.

En ja, het klimaat verandert. So what? Dat deed het al toen de aarde nog een afkoelende bal vloeibare prut was.

De link met CO2 is wel een pure hoax, data op de site van het IPCC bevestigen dit, maar je moet er wel wat opzoekingswerk voor doen, want ze gaan zelf niet aankondigen dat hun boodschap gebaseerd is op tegenstrijdige data.
Het woord 'klimaat' houdt net verandering in, dus alles verandert steeds, alleen heeft CO2 er niks mee te maken, dat wordt gebruikt om de burger bang te maken, tonnen belastinggeld te laten betalen voor dikwijls nutteloze investeringen.
Er is niet één bedrijf dat zou investeren in windmolens als er niet die massa subsidies aan zou vasthangen, en dat is verspilling van belastinggeld.

Micele 17 oktober 2022 15:10

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Gun (Bericht 10051863)
Er is niet één bedrijf dat zou investeren in windmolens als er niet die massa subsidies aan zou vasthangen, en dat is verspilling van belastinggeld.

Er zijn al een heel tijdje geen subsidies meer nodig voor windmolens.

Citaat:

Het CrossWind consortium, een samenwerking tussen Shell en Eneco, gaat het derde subsidieloze windpark op de Nederlandse Noordzee bouwen en exploiteren, in het windenergiegebied Hollandse Kust (noord). Het windpark gaat ruim 750 MW aan vermogen leveren.

29 jul. 2020
Bron: uw internet

Vuile fossiele subsidies dat is pas verspilling van belastingsgeld, bron: uw internet.

Gun 27 oktober 2022 15:20

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Micele (Bericht 10051920)
Vuile fossiele subsidies dat is pas verspilling van belastingsgeld, bron:

Dream on Micele ...

Waarom zijn fossiele subsidies vuil?
Omwille van de CO2? Da's hoegenaamd geen issue, zoals eerder in deze draad duidelijk uitgelegd, CO2 is een hoax door jou verorberd als zoete broodjes

Over de niet-fossiele subsidies ...
Welke energie is noodzakelijk om een windmolen te produceren, plaatsen, incluis wapening e.d.?
Wat gebeurt met de wieken van die windmolens eens ze hun life cycle gepasserd zijn? Juist, onder de grond begraven ...

U bent gebrainwashed ... en u bent spijtig genoeg niet alleen

Micele 27 oktober 2022 15:36

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Gun (Bericht 10057817)
Wat gebeurt met de wieken van die windmolens eens ze hun life cycle gepasserd zijn? Juist, onder de grond begraven ...

Ook dat is ondertussen opgelost, maar droom gerust verder.

https://www.engie.com/en/activities/...-wind-turbines

Citaat:

Over de niet-fossiele subsidies ...
Weerlegt in post 4

Citaat:

Welke energie is noodzakelijk om een windmolen te produceren, plaatsen, incluis wapening e.d.?
Zoveel mogelijk hernieuwbare energie. :-D

Micele 27 oktober 2022 16:09

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Gun (Bericht 10057817)
Dream on Micele ...

Nee, de rekenkamer droomt niet.

https://www.europa-nu.nl/id/vlq2qhcm...bare%20energie.

Rekenkamer: EU hindert klimaatbeleid met belonen fossiele energie- Hoofdinhoud

maandag 31 januari 2022, 18:19

LUXEMBURG (ANP) - De EU-landen hinderen de overgang naar duurzame energie door fossiele energie met tientallen miljarden te blijven bevoordelen. Dat duurt maar voort, terwijl de Europese Commissie en de lidstaten hebben aangekondigd er een eind aan te maken, stelt de Europese Rekenkamer.

De subsidies voor fossiele brandstoffen zijn met 55 miljard euro per jaar de afgelopen jaren nauwelijks afgenomen, constateert de controleur van de Europese uitgaven. Meer dan de helft van de EU-landen subsidieert fossiele energie nog altijd meer dan hernieuwbare energie. Terwijl ze hebben afgesproken dat het over drie jaar afgelopen moet zijn met de klimaatonvriendelijke energiesubsidies. Energie die het klimaat schaadt, zoals van een kolencentrale, wordt bovendien niet hoger belast dan klimaatvriendelijke stroom van windmolens. Vaak is het zelfs andersom.

Dat beleid staat de energietransitie, hard nodig om de klimaatdoelen te halen, in de weg, oordeelt de Rekenkamer. Als de lasten en de lusten worden verschoven kunnen ze de overgang juist versnellen, maar nu werken ze tegen.


Wat begrijp je niet?

Micele 27 oktober 2022 16:12

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Gun (Bericht 10051863)
Er is niet één bedrijf dat zou investeren in windmolens als er niet die massa subsidies aan zou vasthangen, en dat is verspilling van belastinggeld.

@ Gun droomt nog altijd van het verleden en kronkelt nog altijd en leest sowieso niets stel ik vast. Robocop?

Uw favoriet nul-tegenargument is alvast 3 puntjes ...

Nog eens:

Het CrossWind consortium, een samenwerking tussen Shell en Eneco, gaat het derde subsidieloze windpark op de Nederlandse Noordzee bouwen en exploiteren, in het windenergiegebied Hollandse Kust (noord). Het windpark gaat ruim 750 MW aan vermogen leveren.

29 jul. 2020

Shell en Eneco zijn dus fossiele bedrijven die in hernieuwbaar investeren, uiteraard om winst te maken op langere termijn. (en dat zonder subsidies)

Kun je me eens een leesbevestiging geven, of is deze @Gun een spamrobot?

Spamrobots zet men dan best op negeermodus.

De eerste recycleerbare rotorbladen zouden afgelopen zomer getest zijn:

Citaat:

https://www.industryandenergy.eu/ren...man-wind-farm/

World-first recyclable rotor blades testing at German wind farm

30/05/2022

Germany – Siemens Gamesa’s world-first recyclable rotor blades will be installed and tested this summer at RWE’s Kaskasi wind farm in the German North Sea.

Siemens Gamesa’s production facility in Hull, UK, is currently producing RecyclableBlade. According to current plans, the project will begin producing energy in 2022.

End of lifecycle recycling

Many wind turbine components, such as the tower and nacelle, have established recycling practices. Composite materials used in wind turbine blades have previously been more difficult to recycle. The Siemens Gamesa RecyclableBlade is the first of its kind, allowing for recycling at the end of its lifecycle and paving the way for a future in which project recyclability will be a market requirement.

After the rotor blade’s 25-year lifespan has expired, a new type of resin allows the fibres to be separated and reused. They can be used in a variety of industries, including automotive and consumer goods.

“We can’t wait to see the first RecyclableBlades spinning on our SG 8.0-167 DD turbines in the German North Sea,” Siemens Gamesa said via social media.
Bevestiging:
Citaat:

https://www.iflscience.com/germany-i...cid%20solution
Aug 4, 2022

In case you weren’t aware, wind turbine blades can’t be recycled. Built to withstand hurricane-force winds and stay put for many years, these blades are almost impossible to crush, dismantle, or recycle in any form, and they end up being buried in huge landfill sites to likely never be used again. Not exactly the eco-friendly ending to humanity’s push towards a sustainable future. Now, however, that may be about to change.

The world’s first wind turbine with recyclable blades has been installed on an offshore windfarm in Germany. The Siemens Gamesa RecyclableBlades is the first turbine blade that claims to be strong enough to withstand the forces of nature, but when its time comes to an end, can be recycled using a mild acid solution.

“This is impressive and underlines the pace at which we all need to move to provide enough generating capacity to combat the global climate emergency,” said Marc Becker, CEO of the Siemens Gamesa Offshore Business Unit, in a statement.

Micele 27 oktober 2022 17:39

Het favoriete argument van elke klimaatontkenner:

https://www.demorgen.be/meningen/pro...ezer~b8de4fc1/

morte-vivante 27 oktober 2022 17:50

hey gun, is er eigenlijk een “samenzwering” die ge niet geloofd?

Oma 27 oktober 2022 22:14

Citaat:

https://clintel.nl/clintel-nieuws/

Stichting Climate Intelligence (CLINTEL) is een onafhankelijke stichting die objectief bericht over klimaatverandering en klimaatbeleid en die stem van de rede wil zijn in het vaak oververhitte klimaatdebat.
CLINTEL is in 2019 opgericht door emeritus-hoogleraar geofysica Guus Berkhout en wetenschapsjournalist Marcel Crok.
Belangrijkste doelstelling van CLINTEL is het genereren van kennis over en inzicht in de omvang, aard, oorzaken en gevolgen van klimaatverandering en het klimaatbeleid dat hierop betrekking heeft.
Ook wil CLINTEL deelnemen aan debatten over klimaatwetenschap en -beleid, alsmede aan besluitvormingsprocessen dienaangaande.

Micele 27 oktober 2022 22:44

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Oma (Bericht 10058044)
emeritus-hoogleraar geofysica Guus Berkhout

Aha een emeritus onzinverteller.

https://dutchmobilityinnovations.com...t-stroomnet-op

https://www.delta.tudelft.nl/article/guus-berkhout

En hoe Clintel of Guus Berkhout telkens opnieuw door de mand valt: (2017 - 2021)

https://klimaatveranda.nl/tag/guus-berkhout/

daiwa 27 oktober 2022 23:45

[quote=Micele;10051920]Er zijn al een heel tijdje geen subsidies meer nodig voor windmolens.

Citaat:

Vuile fossiele subsidies dat is pas verspilling van belastingsgeld
En toch wil men subsidies geven om nog meer gascentrales te bouwen en nog meer CO2 uit te stoten.

DucDEnghien 28 oktober 2022 08:19

Goed nieuws. Werken voor bevoorrading sneeuwkanonnen stilgelegd!!!

https://positivr.fr/canons-a-neige-l...s-a-la-clusaz/

patrickve 28 oktober 2022 08:38

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door DucDEnghien (Bericht 10058128)
Goed nieuws. Werken voor bevoorrading sneeuwkanonnen stilgelegd!!!

https://positivr.fr/canons-a-neige-l...s-a-la-clusaz/

Ik denk dat het eerder een stommiteit is. Want het was om een water spaarbekken aan te leggen. Jaja, om de sneeuwkanonnen te voeden. Maar aangezien de droogte dreigt in de bergen, zou het intelligent geweest zijn om meer water ginder boven te houden met spaarbekkens zou ik denken.

patrickve 28 oktober 2022 08:43

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Micele (Bericht 10057864)
Het favoriete argument van elke klimaatontkenner:

https://www.demorgen.be/meningen/pro...ezer~b8de4fc1/

Waarom moet men automatisch zeggen dat iemand die wel degelijk weet dat het klimaat door mensen serieus gaat veranderen, een klimaatontkenner is als hij zegt dat we ons daar moeten aan aanpassen, en niet dat proberen tegen te gaan door onszelf op te offeren ? En die daar positief tegenaan kijkt ?

Tenslotte is het waar dat de zeespiegel veel harder is gestegen in het verleden: tot 120 meter erbij. En tenslotte is het waar dat het vroeger warmer was dan het zal worden ; alleen niet ten tijde van de Romeinen, maar wel ten tijde van de grote zoogdieren.

Het lijkt erop dat als we dat allemaal positief beschouwen, we een klimaatnegationist zijn. Dat als we niet rondlopen met een schuldgevoel en doom en gloom en paniek, we een klimaatsnegationist zouden zijn.

Welnee, de wereld verandert, sommigen gaan zich aanpassen en winnen, anderen gaan verliezen, en het is GOED ZO.

Vlad 28 oktober 2022 16:53

De weg tussen klimaathoax en klimaatalarmisme: Maarten Boudry.

Universalia 1 november 2022 23:52

Gevonden op het net, logica?


Mambo 3 november 2022 09:43

Mocht er geen opwarming zijn dan zaten we nog in de ijstijd en dan zijn we allen dood en nooit geboren.

Interglacialen.... Zoek het eens op.

Gun 3 november 2022 10:07

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Micele (Bericht 10057843)
Het CrossWind consortium, een samenwerking tussen Shell en Eneco, gaat het derde subsidieloze windpark op de Nederlandse Noordzee bouwen en exploiteren, in het windenergiegebied Hollandse Kust (noord). Het windpark gaat ruim 750 MW aan vermogen leveren.

Op de Noordzee?

Vind me eens één windmolen op land die geplaatst werd door een privébedrijf zonder enige subsidiëring, financiële ondersteuning, ...

Er zijn er geen Micele ... 0,0


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:10.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be