Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Buitenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Islamisering?? YouTube verwijdert account van grootste pornosite Pornhub (https://forum.politics.be/showthread.php?t=267395)

dewanand 19 december 2022 16:57

Islamisering?? YouTube verwijdert account van grootste pornosite Pornhub
 
onderwerp:
Islamisering?? YouTube verwijdert account van grootste pornosite Pornhub

analyse

1) het is nu Derde Wereldoorlog, verharding, radicalisering dus vrouwenrechten gaan de prullenbak in, en ook HOMO LHBTIQ+ rechten gaat men nu deleten. Lijkt op geloofs Golf van Russisch Orthodoxe Kerk ok of de Fallout.

2) seksuele vrijheden vd meiden worden nu afgeBouwd, WOIII He. Oorlog is natuurlijke Heterofiele mannetjes game om hun absolute macht en controle over de vruchtbare wijfjes te consolideren.

3) Toch is dit GEEN Islamisering denk ik??? Wie weet hoe dit komt?? zie onder. Seks en porno op Facebook is nu ook verboden, gelijk block van 30 dagen als je het durft. Facebook lijkt meer op Joodse Fundamentalisme ok.

4) Israel is sowieso een ZWAARbewapende hi tech, Joods Fundamentalistische Nucleaire Natie, omringd door ruiim 1,5 miljard islamitische aartsvijanden.

5) Trend nu is dat elke clubje radicalen en gelovigen zich tot de tanden wil bewapenen geloof ik, ook de Arisch Hollandse muizen hadden al zwaar wapentuig gekocht in INDia en Wieroe was daar toch bang voor geworden.


===============================
https://www.nu.nl/tech/6243061/youtu...e-pornhub.html


YouTube verwijdert account van grootste pornosite Pornhub
Door onze techredactie
19 dec 2022 om 16:32Update: 4 minuten geleden
0 reacties
YouTube heeft het account van Pornhub verwijderd. Volgens het videoplatform heeft de grootste pornosite ter wereld meerdere regels overtreden, meldt entertainmentsite Variety.

Het YouTube-account werd in 2014 aangemaakt en had bijna 900.000 abonnees. Wie de pagina nu probeert te bezoeken, krijgt een foutmelding.

Volgens een woordvoerder van YouTube heeft Pornhub onder meer het beleid van het videoplatform geschonden door te linken naar externe websites. Daarop staat inhoud die op YouTube zelf niet is toegestaan. "Na beoordeling hebben we het kanaal van Pornhub verwijderd vanwege het schenden van onze communityrichtlijnen", laat de zegspersoon weten.

Een woordvoerder van MindGeek, het moederbedrijf van Pornhub, ontkent dat het bedrijf heeft doorgelinkt naar verboden inhoud. "Helaas is dit een nieuw voorbeeld van discriminatie van mensen in de volwassenenindustrie. Een trend die we zien op sociale media en alle andere facetten van het leven."

Eerder verwijderde Instagram het account van Pornhub al. Mogelijk is dat gebeurd onder druk van adverteerders. Het Instagram-account had 13,1 miljoen volgers en meer dan 6.200 berichten toen het werd verwijderd.
Beeld: Getty Images
0 reacties
Lees meer over:
YouTube
Pornhub
Tech





https://www.nu.nl/tech/6243061/youtu...e-pornhub.html
===================================

Boduo 29 december 2022 17:30

Islamisering: in Pakistan, het gevaarlijkste land ter wereld (zegde Bin Laden) is 95 % v.d. bevolking moslim.
Het is daar een ongelooflijke toestand: corruptie, armoede (33% v.d. bevolking "leeft" on der de armoedegrens), werkloosheid en een ongehoorde radicalisering.
Het is een buurland van Afghanistan...
Pakistan heeft ook de atoombom, o.a. door kennis gesmokkeld uit Nederland.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:56.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be