![]() |
Knokke: Vriendin Bouchez doet de "sales flamands!"
In Knokke krijgt Bouchez en zijn vriendin, zittende in een peperdure auto, het aan de stok met een aantal op straat lopende Vlamingen. Ze zijn boos over het weggedrag (patsergedrag?) van Georges-Louis Bouchez. Hij wordt daarna geduwd door een grote Vlaamse meneer.
Dan gilt Lucie Demaret het fameuze "Sales Flamands". Sinds 1831, en nog steeds een hit. De emoties lopen op. En dan komt het diepste in je boven... Vanuit Knokke: Vriendin van Georges-Louis Bouchez , Lucie Demaret doet de "sales flamands!" https://www.hln.be/binnenland/kijk-b...kalm~a266c94e/ ![]() |
Ik veronderstel dat er daar genoeg en zeer degelijke camera's hangen, mocht men het nodig vinden om dit spel uit te vlooien.
Want ik twijfel wel wie de ergste reputatie heeft: sommige fietsers of Bouchez in het verkeer. Schoon wijveke wel. Als ze Nederlands wil leren, ze mag bij mij komen. Ik geef gratis les. |
Citaat:
Leve de Vlaamse onafhankelijkheid.;-) |
De 'jongeren' die het filmden lol. Ik heb geen idee hoe en wat ertoe leidde dat Bouchez een douw kreeg.
|
Citaat:
En de Vlaming is blijkbaar begonnen…Duw en ‘Vuile Walen’ geroepen |
En die 'jongeren' zijn zeer irritante riffijnen. Sorry. Het soort migrant dat we liever kwijt dan rijk zijn. Ze worden 'jongeren' genoemd omdat ze als 'mentaal gehandicapten' verschoond dienen te worden volgens de goegemeente. Bah. Het blijft natuurlijk verschrikkelijk associaal gedrag.
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
Citaat:
Ik hoor daar alvast niet bij namelijk. |
Uitgelokt.
|
Olala!!
|
Citaat:
#mon dieu kom dat tegen |
Citaat:
|
Geeft in ieder geval geen zin naar daar te gaan. #Bende Vlaamse boeren.
|
Ik heb dat 'wagen aantikken' ook al een aantal keer gedaan telkens ik ei-zo-na van het fietspad werd gereden of de baan op moest omdat er ene stilstond op 't fietspad.. zonder schade te maken natuurlijk.. in ieder geval: zo ne slag tegen 't koetswerk is wel verschieten voor de inzittenden.. en net zoals in deze situatie wist er telkens ene uit te stappen om dan wat verongelijkt te lopen doen.. in plaats van zich gewoon te excuseren omdat 'm geen rekening hield met de fietser in kwestie. Soit, 't zou mij niet verbazen moest zoiets ook in dit geval de reden zijn van de bonk.
Maar ook al kennen we de aanleiding niet of is die vaag: voor sommigen is het verdikt al gevallen: de Vlaming is begonnen. Vlamingen zijn boeren. |
Zelfs al was de aanleiding dat ze het fietspad/fietser(s) versperden, dan nog is die "duw" er te veel aan. En dat "vuile Walen" roepen eveneens.
Dus die dikzak = Vlaamse boer. #Désolée mais c'est ainsi. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Maar dat weten we niet hé, voor hetzelfde geld reed die fietser verkeerd. (Zou me niet verbazen want ze rijden n'importe comment.)
Dus bon. |
Citaat:
Daar moet je dus echt een vette boer voor zijn. |
Citaat:
Wie niet ziet wat daar irritant aan is is gewoon zich van den domme aan het houden. En denk nu niet dat ik niet heb verstaan dat ze die vrouw 'slet' noemden. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:06. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be