![]() |
Links en vrije meningsuiting
Linkse partijen zijn toch voor de vrije meningsuiting. Maar dat mag enkel en alleen als je hetzelfde gedacht hebt als hun, want partijen zoals het Belang mogen dat van hun niet. Hiermee spreekt links hun gedachtegoed toch volledig tegen, en ik kan er ook niet meer aan uit.
Kan iemand me dit eens uitleggen? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
1. Het cordon sanitaire belet niemand om zijn mening te uiten. Het is enkel een afspraak tss de andere partijen om niet in een coalitie te stappen met het blok. Iets wat me nogal logisch lijkt van een partij waarvan de waarden lijnrecht tegenovergesteld zijn.
btw: Zou het VB in een coalitie stappen met Groen of de SPa? Nee, dus kunnen we eigenlijk ook spreken van een cordon sanitaire dat rond de linkse partijen zou worden gelegd. 2. Vrije meningsuiting mag natuurlijk, racisme mag niet. Vrije meningsuiting stopt waar het de ander beperkt in het uiten van zijn mening. Het 'eigen volk eerst-principe' impliceert dat er voor het VB eerste- en tweederangburgers zijn. Een duidelijke beperking van vrije mening in mijn ogen |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Overigens is racisme géén mening, racisme is illegaal in democratische landen. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:34. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be