Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Immigratie en integratie (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=16)
-   -   (Blanke) Germanilander Politiek/ maatschappelijke panel v Directe Democratie NLBelgie (https://forum.politics.be/showthread.php?t=270904)

dewanand 3 december 2023 03:06

(Blanke) Germanilander Politiek/ maatschappelijke panel v Directe Democratie NLBelgie
 
ONderwerp:

(Blanke) Germanilander Politiek/ maatschappelijke panel v Directe Democratie in Nederland

Analyse

1) Nederland (en ook Belgie) als kennis Natie moet behouden blijven en daarom moet de immigratie van onderontwikkelde kleurlingen en zwarten nu sterk beperkt worden denk ik. Immigranten die de Nederlandse Kennis Economie niet verrijken zou men nooit moeten naturaliseren denk ik, of men zou hen voortijdig en vreedzaam een Oprot kontrakt kunnen aanbieden binnen een termijn van 14,1888 jaar om Nederland zo vreedzaam etnisch te kunnen zuiveren. Het Hogere doel heiligt de middelen denk ik nu, Nederland behouden als Raszuivere Blanke (Arisch) Apen Natie lijkt mij een NOBEL streven en het is goed voor Nationale eenheids gevoel en denken.


2) Een soort politiek, maatschappelijke stuurpanel ontwikkelen van hoogontwikkelde Germanilanders (inheemse blanke Nederlanders) om de hele politieke besluitvorming dus krachtiger te stabiliseren in het meerpartijen stelsel lijkt mij nu hard nodig in Nederland, om zo meer stabiliteit en continuiteit te realiseren, dwars door de verkiezingen. Zo kan men directe democratie realiseren in Arisch Nederland denk ik. HEt hele begrip Arische Aapsoorten of Arische soorten is nu door mij beter gedefinieerd op een heel simpele wijze. vb Bevers zijn echte Arische Diersoorten omdat zij de toekomst kennen en zich daarop voorbereiden, mn de koude, harde winters en dus moeten extrapoleren om te overleven. Honingbijen idem dito.

3) Een politiek, maatschappelijke Panel van Germanilanders kan zorgen voor meer expertise en een betere politieke besluitvorming met meer kennis en strategie en het moet ook openlijk Pro Blank Arische Nederlanders zijn zonder al te veel te discrimineren of te haten, geen Rassenhaat praktizeren, want dat is slecht voor de groei van de economie. Laat al die zwarten en kleurlingen maar hard werken om zelf een significante meerwaarde te worden voor Germaniland als hun nieuwe thuisland waar zij binnen 1,1888 generaties dus voor de volle 100 procent in moeten oplossen en genetisch en seksueel ook in willen assimileren door hun jonge, hete gekleurde dochters flink te laten uitnaaien en gang bangen door honderden potente en grootgeschapen Germanilander hetero kerels. HEt heerlijk orgastische Bonobo benen wijd integratie en hard porno assimilatie model is dus echt superieur op de korte termijn denk ik nu.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:06.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be