![]() |
Wondermiddel (HCQ) van antivaxxers blijkt tienduizenden doden veroorzaakt te hebben.
Zo zie je maar. Tegen vaccinatie maar pro wondermiddelen.
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20240110_93062567 Citaat:
Rob Elens antivax Rob Elens pro HCQ |
Citaat:
|
Citaat:
Sterven die daar dan niet van? Of gaat de HCQ enkel maar mensen doden die een snotvalling hebben? Hoe DURVEN ze.... |
Volgens mij zijn er hier die HCQ aan het verwarren met Ivermectine.
|
Citaat:
We weten ondertussen dat HCQ een lichtjes positief effect had als het vroeg genoeg genomen werd. https://c19hcq.org/meta.html Dat men ook HCQ in veel te hoge dosissen heeft gegeven aan patienten die al in het ziekenhuis waren opgenomen, waar het enkel maar bijwerkingen had (die niet enorm zijn), verandert niks aan het gegeven dat het toch een goed effect had als het juist genomen werd. |
Het volstaat om naar de CI te kijken: 2% to 20%, wat overeenkomt met een overschatting met factor 5 tot een onderschatting met factor 2. Met zo’n variatie overweeg ik zelfs niet om het in te sturen
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
BigPharma moet wel vals nieuws verspreiden om de aandacht af te leiden van die oversterfte cijfers. |
Wederom een bewijs: "science is politicised" en aldus corrupt.
Het "clubje" blijft z'n best doen om de ergste idioten, alsook de andere 80% achterlijken van de mensheid, hun leugens en propaganda te laten geloven en aldus en alzo hun idelogie in te voeren. |
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
Maar inderdaad, voor de Vaxxers lobby 'Feiten doen er niet toe'. |
Citaat:
Als je vervolgens met die 11% gaat berekenen wat dat voor België zou geven kom je op 240 doden. De reden waarom het voor België lager ligt is al aangehaald: in België werd een veel lagere dosering gebruikt dan in andere landen. https://www.hln.be/wetenschap-en-pla...erzichtsstudie. Citaat:
|
Algemener: 1000? 10000? 100000? studies besteld met als uitleg een virus waarvan de maatschappelijke impact 1/1000ste? 1/10000ste? 1/100000ste? kleiner was dan deze van lockdowns studiekosten massavaccinaties en de hele rikkemetak "maatregelen" allerhande.
Er passeert een boot langs een kust, hele landen daarover in rep en roer, en behalve wat deinen tegen de kusten passeert de boot. |
Citaat:
Citaat:
Je gelooft nog steeds de propaganda van regime- en leugenmedia met dubieuze onderzoekers die gefinancierd worden door de big farma en dus door belangenvermenging onbetrouwbaar en al zeker niet als objectief beschouwd kunnen worden? Dat zou alvast argwaan en vragen moeten oproepen over de geloofwaardigheid...Wat is er dan nog waar van hun beweringen? Want het zijn maar beweringen en schattingen over een mogelijk verband tussen HCQ en overlijdens die ze niet kunnen staven met wetenschappelijk bewezen feiten. Citaat:
En wat denk je dan hiervan? Een meta-analyse van 44 onderzoeken om HCQ als schuldige doodsoorzaak aan te wijzen door schattingen, het manipuleren van cijfers en het verwijderen van data door dubieuze onderzoekers versus 567 uitgebreide studies door 8.632 onafhankelijke wetenschappers, wereldwijd in 58 landen. Wie zijn dan de bedriegers, denk je? Citaat:
1. maar half, en zonder het werkzame component, wordt toegediend, 2. samen met allerhande andere medicijnen voor onderliggende ziektes de werking verstoort 3. als het al te laat wordt toegediend bij patiënten die al op apegapen liggen door de verkeerde behandeling van beademing dat de longen beschadigde zoals later door hun "voortschrijdend inzicht" erkend werd. Je ziet deze leugenmedia poging niet van de witwasoperatie voor politiek wanbeleid en de schade die dit coronabeleid heeft veroorzaakt? De vraag moet gesteld worden: Hoeveel coronadoden hadden vermeden kunnen worden als HCQ mét werkzaam component, zonder schadelijke beademing, en op de juiste manier toegediend had mogen worden? Hoeveel coronapatiënten zouden dan gered zijn geweest? Maar neen, het medicijn dat mensen geneest werd verboden want er moesten miljarden verdiend worden aan vaccins die zelfs niet werkten na 4 boosters maar wel vaccinatieschades aanrichtte en mensenlevens eiste. En dan nog de klap op de vuurpijl, waarover gezwegen wordt: Den expert von ranzig werd notabene bejubeld voor zijn toevallige ontdekking in 2004 van HCQ als geneesmiddel voor alle infecties door elk van de 8 types coronavirussen maar intussen had ie zn ziel en coronapatiënten al verkocht aan big farma en vaccins in ruil voor de financiering van zijn labo en eigenbelang en tegen zijn eigen ontdekte geneesmiddel HCQ dat mede door hemzelf verboden werd. Merk ook op dat er geen onderzoeken gaande zijn naar vaccinatieschade, -doden en -slachtoffers alsook niet naar de oorzaak van oversterfte na talloze vaccinatie rondes...dat zegt meer dan genoeg. Ondanks, voor Nederland alleen al: Citaat:
Citaat:
|
Het enige "wonder" aan HCQ was dat het reeds bestond, reeds ruim voorradig was, en goedkoop. Het was dus geen wonder dat de nazi's het middel BOE wilde maken.
En wat doet het eigenlijk: de chemische interacties rond de ACE2 receptor verstoren, voornamelijk door onderlinge afstandsvergroting, waardoor virussen, en eigenlijk ook alles dat die interface gebruikt, ook eigen cellen zoals immuundeeltjes, niet meer binnenraken. Het snijdt daarmee langs twee kanten, het hindert infectie maar het hindert ook (naast hun normale regelende werking tegenin een andere stof) de doodseskaders van het immuunsysteem, en daarom die voorwaarde van toediening niet te lang na eerste symptomen - in een vroege fase van het ziekteverloop, waar het de virusreplicatie hindert en zo het immuunsysteem de tijd geeft om doodseskaders te maken en ter plekke te krijgen, en de dosis HCQ moet ook zodanig zijn dat de concentratie tegen dan zoveel terug is gedaald / de werking gestopt is. En dat wilden de nazi's natuurlijk niet, die wilden een Groot Probleem, een Crisis sfeertje, lang genoeg durende om hun Smeerlapperijen erdoor gesjost te krijgen. Beeld je eens in dat HCQ van in het begin af als standaard eerste behandeling gebruikt was geweest, en dat dat het aantal doden in WZC van 5 man en een peerdekop naar 3 man zonder peerdekop had gebracht. Hun Nooit Meer Zoals Het Was en De Wereld Na Corona gingen NOG zotter hebben geklonken, voor zover dat op de schaal van zotheid ging hebben uitgemaakt. |
Ik ben eigenlijk meer geïnteresseerd hoeveel doden het wondermiddel van de 'vaxxers' veroorzaakt heeft. Ik kom daar af en toe verontrustende berichten over tegen maar de overheden lijken niet echt geïnteresseerd dat diepgaand te onderzoeken, wat het vertrouwen van de bevolking schaadt.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:24. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be