Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Immigratie en integratie (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=16)
-   -   (ISLAM) Stewardess in Dubai aangeklaagd voor suïcidepoging na mishandeling door man (https://forum.politics.be/showthread.php?t=272492)

dewanand 10 juli 2024 11:36

(ISLAM) Stewardess in Dubai aangeklaagd voor suïcidepoging na mishandeling door man
 
onderwerp
(ISLAM) Stewardess in Dubai aangeklaagd voor suïcidepoging na mishandeling door man

Dubbele discriminatie vrouwen in islamitische landen


analyse

01) HEt probleem van de vrouwenrechten in islam is echt dramatisch, vrouwzijn in een echte Islam natie is een dagelijkse marteling en er is geen vrijheid en geen discussie mogelijk.

02) probleem islam is echt drama geworden in NEderland



=============================
https://www.nu.nl/buitenland/6320214...-door-man.html

Stewardess in Dubai aangeklaagd voor suïcidepoging na mishandeling door man
Door onze nieuwsredactie
10 jul 2024 om 12:00
0 reacties
Een Ierse stewardess is in Dubai aangeklaagd voor een poging tot zelfdoding en het drinken van alcohol. De vrouw probeerde zichzelf om het leven te brengen nadat ze slachtoffer was geworden van huiselijk geweld door haar echtgenoot.

De 28-jarige Tori Towey werkt voor luchtvaartmaatschappij Emirates en woont in Dubai. In dat land is zelfdoding verboden. Ze mag in afwachting van een strafzaak het land niet verlaten.

Towey zou meerdere malen ernstig zijn mishandeld door haar man. Bij een nieuwe toetakeling verscheurde hij ook haar paspoort. De vrouw deed aangifte en toen ze haar paspoort wilde vervangen, kwam ze erachter dat ze een reisverbod had.

Later beschuldigde haar echtgenoot haar van vreemdgaan en dreigde hij haar te vermoorden. Ze sloot zichzelf op in de badkamer en deed een suïcidepoging.
Ierse regering probeert Towey naar Ierland te krijgen

Volgens belangenorganisatie Detained in Dubai, die de familie van de stewardess bijstaat, heeft Towey een reisverbod omdat haar echtgenoot haar heeft aangeklaagd. Het zou gebruikelijk zijn dat echtgenoten preventief rechtszaken beginnen om zichzelf te beschermen tegen strafzaken over huiselijk geweld, meldt Detained in Dubai.

De zaak begint volgende week. Volgens lokale advocaten kan het proces maandenlang duren, ook als Towey onschuldig wordt bevonden. De Ierse regering probeert haar terug naar Ierland te krijgen, schrijft Sky News.

Towey verblijft momenteel in een pand in Dubai met haar moeder. "We roepen de autoriteiten op de aanklachten tegen Tori in te trekken, het reisverbod op te heffen en haar met haar moeder naar Ierland te laten vliegen", meldt Detained in Dubai.

Denk jij aan zelfdoding? Je bent niet alleen. Neem contact op met 113 Zelfmoordpreventie via www.113.nl of bel 113 (lokaal tarief) of 0800-0113 (gratis).
Beeld: Detained in Dubai
0 reacties






https://www.nu.nl/buitenland/6320214...-door-man.html

==================================

maddox 11 juli 2024 08:05

Ik denk dat die dame nu wel geleerd heeft wat het is met een muzel getrouwd te zijn.

Als vrouw moet je gehersenspoeld, onwetend, dom of masochistisch zijn om in zo'n huwelijk verzeild te geraken.

E. Gidius 11 juli 2024 08:12

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door maddox (Bericht 10385128)
Ik denk dat die dame nu wel geleerd heeft wat het is met een muzel getrouwd te zijn.

Vreemd genoeg wordt zijn identiteit niet vermeld.

maddox 11 juli 2024 10:55

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door E. Gidius (Bericht 10385130)
Vreemd genoeg wordt zijn identiteit niet vermeld.

Een buitenlander in Dubay gaat niet zo eenvoudig een gerechterlijke procedure starten waarbij de buitenlandse echtgenote een uitreisverbod kan krijgen.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:33.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be