Dadeemelee |
27 augustus 2024 18:56 |
Wat is dat nu weer voor onzin van die homofobe kwezel?
https://www.vlaamsbelang.org/nieuws/...al-vernietigen
Citaat:
Het Vlaams Belang stelt met tevredenheid vast dat een rechterlijke uitspraak minister van Volksgezondheid Frank Vandenbroucke (Vooruit) verbiedt voor meer dan 200 miljoen euro aan Covid-vaccins, testmateriaal en medicatie te laten vernietigen. “Niemand mag juridische onderzoeken saboteren door bewijsmateriaal te doen verdwijnen, ook socialisten niet”,
|
Volgens wat ik lees (hln =betaalmuur) wil Vandenbroucke ouwe vaccins en zo laten vernietigen.
En Sneppe maakt daarvan dat hij juridische bewijsstukken wil vernietigen.
Zet haar in de VB keuken om soep te maken.
Edit:
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20230619_92267409
Citaat:
Tijdens de laatste boostercampagne tegen het coronavirus werden in de vaccinatiecentra in ons land enkel nog aangepaste omikron-vaccins gebruikt, verklaarde de minister in de commissie als antwoord op een vraag van kamerlid Kathleen Depoorter (N-VA). “De originele coronavaccins worden sinds vorig jaar niet meer gebuikt in België, net zoals in andere Europese landen”, zei hij. Ook komt er vanuit het Covax-programma, waarmee vaccins vanuit Europa aan ontwikkelingslanden worden gedeeld, geen vraag meer naar die originele vaccins. En dat heeft dus “een niet meer bruikbare overschot aan vaccins” opgeleverd, zei de minister.
Dat overschot zal binnenkort vernietigd worden. Concreet gaat het om 2.631.000 dosissen van het Moderna-vaccin en 3.305.220 dosissen van het Pfizer-vaccin. “Ter voorbereiding van die vernietiging werden 2.363.200 dosissen van het originele Moderna-vaccin en 1.343.160 dosissen van het Pfizer-vaccin ook niet meer diepgevroren”, verduidelijkte Vandenbroucke. Zo konden al nodeloze kosten gespaard worden. De minister verklaarde ook dat België niet het enige land is dat met zo’n overschot zit. In veel Europese landen, waar de vaccinatiegraad vaak lager is dan in ons land, zitten ze met een relatief hoger overschot dan in België.
Bijna 6 miljoen coronavaccins zullen dus vernietigd worden, maar onze stock zal wel verder aangevuld worden met het aangepaste vaccin. “Voor Moderna en Sanofi verwachten we nog zo’n 1 miljoen vaccins in 2023 en voor Pfizer, voor de periode 2023-2026, moeten er nog 7 miljoen vaccins geleverd worden”, dixit Vandenbroucke. (sgg)
|
Edit edit: toch een leesbaar artikel gevonden:
https://www.v-nieuws.be/rechter-verh...oogle_vignette
Citaat:
Mag niet, zegt de rechtbank nu, ook al gingen alle collega-ministers van Vandenbroucke akkoord met diens beslissing. Het gaat immers om potentieel bewijsmateriaal gezien de minister al twee jaar verwikkeld is in een juridische oorlog met Medista. En het gaat bovendien nu net om de voorraad die Medista beheerde. Dat bedrijf trok dan ook met spoed – en met succes – naar de rechtbank om de vernietiging te verhinderen.
Tot minstens eind augustus mag er geen flacon, pilletje of testkit het magazijn verlaten. Dat is dus een belemmering voor Vandenbroucke, die voorlopig geen uitleg wil geven. “Ik reageer niet op een lopende juridische procedure”, aldus Vandenbroucke in HLN. De socialistische minister wil tevens niet vertellen of er ondertussen al materiaal vernietigd werd en hoeveel belastinggeld er nodig zal zijn om de goederen nog minstens enkele weken extra in bewaring te houden.
|
Die rechter mag helpen soep koken.
|