![]() |
2025: eerste autonome levering van een auto, 30 min rijden!
Tesla mag duidelijk meer - op eigen risico- in Texas, regio Austin waar hun fabriek staat.
Ze weten wat hun autos kunnen, mét robotaxi-software , zeker bij goed weer, en overdag, maar toch nog druk verkeer... Bekijk de video: Citaat:
Citaat:
|
Tiens hier nog geen reactie, blijkbaar klopt er iets niet aan mijn titel of post.
De vele duizenden reacties zijn nochtans navenant: "This is mindblowing!" Ik plak 20 reacties: Citaat:
Tesla haalt dit jaar zeker zijn doel niet van 2 miljoen wagens per jaar, het zal zelfs moeilijk worden 1,6 miljoen te halen. Met enkel 2 middenklassewagens en 3 dure niche-modellen gaat dat blijkbaar niet beter. Andere merken zijn wel serieus hun achterstand aan het inhalen. |
Citaat:
|
Citaat:
Musk zijn politieke dwalingen zijn overigens "de hoofdschuldige" dat Tesla pakweg 100k minder wagens verkoopt. |
Citaat:
|
Citaat:
En anders heb je geen mening dat een auto zichzelf uitlevert of überhaupt autonoom kan rijden in bepaalde omstandigheden en plaatsen, toch als de lokale regeltjes en ambetantenaren het toelaten? Influencer op politics.be? Lol. Die vind je met miljoenen onder Tesla YT filmpjes en andere media... De Tesla (ook bashing) media zorgt daar wel zelf voor. Tesla zal wellicht het meest gesurfde automerk zijn. |
Citaat:
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
Ik heb lof voor elk BEV-merk die beter wordt dan het maaiveld. Tesla is wel wat aan het haperen... Citaat:
Is overigens slecht voor het milieu. ;-) |
Ondertussen krijgt het YT-filmpje 4.235 leuke reacties.
En bijna 700.000 hebben het bekeken, dat kan wel meer dan 1 keer door dezelfde persoon zijn. Het heeft een tijdje geleden de Europese websites bereikt, met ook nog xxx reacties. Citaat:
Citaat:
Citaat:
|
Op X heeft het filmpje ondertusen 12,6 miljoen views en still counting
Citaat:
|
Sportieve kerel. De CEO van het Chinese Xiaomi zendt begeesterde gelukwensen aan Tesla voor zijn stunt.
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
Tesla hoopt daardoor nog dit jaar een homologatie te krijgen voor de software waar ze in USA al redelijk lang mee mogen rijden. Ze hopen dat Nederland de eerste gaat zijn, waardoor de rest van de EU zal volgen. Citaat:
Citaat:
|
The Guardian is geen gote fan van Musk, dat is geen geheim, maar toch enige stof tot nadenken, het lijkt niet al zonneschijn en glorie:
‘The vehicle suddenly accelerated with our baby in it’: the terrifying truth about why Tesla’s cars keep crashing Dat filmke ... :-P I'm getting dizzy, I need to catch a plane, is somebody playing a joke on me, am I being hacked .... |
Citaat:
3. Helpen autonome voertuigen de verkeersdoden te herleiden tot nul? Het is een ambitieus doel, maar autonome voertuigen kunnen een belangrijke rol spelen in het verminderen van verkeersdoden, mogelijk zelfs tot nul. Studies wijzen uit dat veel verkeersongevallen worden veroorzaakt door menselijke fouten, iets wat autonome voertuigen potentieel kunnen vermijden door hun nauwkeurigheid en constante alertheid. Hier zijn enkele factoren die de potentie van autonome voertuigen onderstrepen: Minder menselijke fouten: Een groot deel van de verkeersdoden wordt veroorzaakt door menselijke fouten, zoals afleiding, vermoeidheid, of roekeloos rijgedrag. Zelfrijdende auto's, met hun geavanceerde sensoren en computers, kunnen deze fouten vermijden. Verbeterde reactietijden: Zelfrijdende auto's reageren sneller en consistenter dan mensen, waardoor ze gevaarlijke situaties sneller kunnen herkennen en erop kunnen reageren, zoals het vermijden van aanrijdingen met overstekende voetgangers of fietsers. Nauwkeurige navigatie en voorspelling: Autonome voertuigen kunnen nauwkeuriger navigeren en de bewegingen van andere weggebruikers voorspellen, waardoor ze kunnen anticiperen op mogelijke gevaren. Coördinatie in verkeerssystemen: In de toekomst kunnen autonome voertuigen in staat zijn om te communiceren met elkaar en met verkeerssystemen, waardoor ze efficiënter en veiliger door het verkeer kunnen bewegen, files kunnen vermijden en gevaarlijke situaties kunnen coördineren. Echter, het bereiken van nul verkeersdoden is een complexe uitdaging en autonome voertuigen zijn niet zonder risico's. Er zijn nog steeds obstakels, zoals: Technologische beperkingen: Autonome voertuigen zijn nog steeds in ontwikkeling en kunnen nog niet perfect functioneren in alle omstandigheden, zoals extreem weer of onvoorziene gebeurtenissen. Ethische dilemma's: Er zijn ethische vragen over wie verantwoordelijk is bij een ongeval waarbij een autonome auto betrokken is, en hoe de beslissingen van de auto moeten worden genomen in levensbedreigende situaties. Acceptatie door de maatschappij: De maatschappij moet vertrouwen krijgen in de technologie en de overstap naar autonome voertuigen moet op een veilige en geleidelijke manier plaatsvinden. Ondanks deze uitdagingen, geloven experts dat autonome voertuigen een belangrijke rol kunnen spelen in het verbeteren van de verkeersveiligheid en het verminderen van het aantal verkeersdoden. Het is een langetermijndoel, maar de technologie biedt veel potentieel. |
Citaat:
Citaat:
Het Tesla supervised FSD is bovendien nog altijd geen volwaardige rij-assistent level 3. Maar wil het worden via de legale weg. Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:09. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be