![]() |
Meer EV-eigenaars laden elk jaar slimmer/duurzamer
Het jaarlijks laadonderzoek Nederland toont het aan.
Citaat:
|
Citaat:
Als ik zie hoe lang het duurt bij mijne plug-in hybride ... |
Wagens op benzine dus geen probleem mee. Even een hybride gehad maar is al weer de deur uit gegaan.
|
Is het echt te veel gevraagd om die ellenlange links van u even samen te vatten tot hetgeen wat u wil aantonen?
Dit is toch geen normale vorm van forummen? "Ik post één nietszeggend zinnetje "Het jaarlijks jaaronderzoek toont het aan." en verder doe ik niet meer dan c/p-en." Doe nu op zijn minst eens de moeite om in eigen woorden aan te geven wat je wil zeggen. |
Citaat:
En soms gaat dat niet meer omdat alle tankstations zonder stroom vallen door een storm of whatever. Gelukkig is er soms nog een slimme electrische wagen in de buurt die voor de stroom kan zorgen: Citaat:
https://www.autoevolution.com/news/s...do-234140.html Van slim (ont)laden gesproken. :-) Shit nu moet ik ff mijn smartphone en laptop opladen, wat een laadstress dat kabeltje inpluggen. :roll: |
Citaat:
|
Zo ingewikkeld ... gaat ge zeker de hele bevolking met meekrijgen ...
|
Citaat:
Nog nooit meegemaakt en gij ook niet. Citaat:
Citaat:
Hou nu toch eens op met jezelf belachelijk te maken door reclame te blijven maken voor stekkerautookes die je zelf niet wil. |
Citaat:
Ik wil dat er geladen word en dat mijn wagen morgen opgeladen klaar staat. Citaat:
Ik vraag me af wanneer je die investeringen terugverdiend hebt. En wie dat allemaal kan betalen. Citaat:
Iemand steekt zijn auto in de stekker omdat hij hem op wil laden. Niet omdat hij wil wachten tot zijn laadpaal van mening is dat het ideale moment gekomen is. Citaat:
Maar hier ga je er wel van uit dat die mensen op de goedkoopste momenten ook daadwerkelijk thuis zijn. Wederom komt het naar voren: de gebruiker wordt de slaaf van zijn auto. Hij moet wachten tot de zon schijnt, hij moet wachten op goedkope stroom, hij moet wachten op de beslissing van zijn laadpaal... En als hij dat allemaal wil doen, en dan alleen; ja, dan kan er goedkoop gereden worden. Maar zo werkt het niet. De mens wil zijn auto opladen als hij dat beslist. Citaat:
Maw de gebruiker moet zich aanpassen aan de prijs van de stroom. Citaat:
Jammer dat je vergeet te melden hoe ze dat doen. Wat als je je auto vier huizen verder moet parkeren? Verlengdraad? Wat als er iemand over uw laaddraad tegen de grond tuimelt? Pech gehad? Citaat:
In de daluren even lekker in uw zetel gaan zitten? Vergeet het. De auto dient opgeladen te worden dus hup; naar de laadpaal!! Nu is de stroom goedkoop. Kijk morgen maar naar The Masked Singer!! Alles in functie van onze wagen!! Citaat:
Leuk als je een paar uur later terug bij die paal staat bij een lege auto. Of een gruwelijk hoge rekening... Citaat:
Want ook als de stroom duur is vinden ze het belangrijk dat de wagen opgeladen wordt. Citaat:
Ongeveer 1/3 gebruikers weet vooraf niet wat ze gaan betalen. En toch laten ze het laden over aan de 'slimme' paal... Dat is economisch gezien een schitterende zet. Of toch van de uitbaters van die palen. |
Citaat:
Totaal naast de kwestie, :wtf: |
Citaat:
Ik had ook kunnen schrijven dat de tankhouders niet bevoorraad werden door stakingen (Frankrijk, UK : https://www.nt.nl/wegvervoer/2021/09...den/?gdpr=deny) Citaat:
Of nog erger, water in de tank enz... je kunt wel eens pech hebben met dat goedje. Nee ik heb het niet meegemaakt maar deze pechvogels hieronder wel: Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
De titel van de draad wordt aangetoond door die cijfers. Ik ga volledig akkoord met wat ik plakte, het laadonderzoek heb ik gelezen, en ik begrijp die korte zinnen ook. Tevreden? |
Citaat:
Citaat:
Uw lader-omvormer bepaalt dat dus niet (die geeft enkel een bepaald max vermogen verder aan de batterij), jij kunt de start en stop van een laadsessie zelf instellen (smartphone app of direct via de wagen), en iedereen weet dat alle nachtelijke uren daluren zijn, of zeker welke de piekuren zijn. Zo kan men extra geld sparen. Uiteraard hoeft men dat maar meestal eenmaal in te stellen als je normale vaste werkuren hebt. Volgens laadonderzoek 78% van de thuisladers. Thuiskomen en inpluggen is dan genoeg, of later inpluggen speelt geen rol de software regelt start en stop van de laadsessie. Het is een beetje zoals de thermostaat van de verwarming instellen. En dat doet men maar eenmaal. Blijkbaar heb je het laadonderzoek helemaal niet gelezen, op blz 28 vindt je de laadsessies: Citaat:
Citaat:
Citaat:
Citaat:
Citaat:
Maar het is niet zelden dat die in de prijs zit als je een nieuwe EV koopt (als particulier) Citaat:
En nu ga ik maar stoppen want anders heeft een discussie geen zin. Of wacht ik ga even met enkele klikken de laadsessie van mijn laptop instellen dat die maar tot 80% mag laden als die aan de stekker hangt. ... al gedaan. Dat was moeilijk. :roll: Wat doen slimme laadpalen? Citaat:
|
Citaat:
En als ik ze al zou hebben; wie zegt dan dat ik thuis ben tijdens die daluren? |
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:07. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be