Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Maatschappij en samenleving (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=10)
-   -   UZ Brussel (https://forum.politics.be/showthread.php?t=274845)

fred vanhove 4 november 2025 07:53

UZ Brussel
 
Straffe uitspraak. Nu dat nog even gaan vertellen in alle andere Brusselse ziekenhuizen en het komt in orde:-D

Jawatte....de laatste keer ik in het Erasmus ULB ziekenhuis was en in het NL begon was ik precies een buitenaards wezen. En dat ziekenhuis ligt op 100 meter van het Vlaamse gewest.

https://www.bruzz.be/actua/samenlevi...urt-2025-11-03


Volgens Selma Benkhalifa, de advocate van de vrouw die verbonden is met het Progress Lawyers Network, gaat het om een flagrant geval van medisch racisme. “Alleen al de vraag om Nederlands te spreken is totaal ongepast", zegt ze aan BRUZZ. "Los van het feit dat het ziekenhuis in Brussel ligt, zou je van elke spoeddienst verwachten dat ze hun best doen om mensen die de taal niet spreken, te helpen.”

Obelix zou gezegd hebben ; Rare mensen die Franstaligen.

maddox 4 november 2025 08:03

Mijn ervaring met Brusselse ziekenhuizen is dat je maar beter Frans gebruikt, of de gezochte diensten/hulp krijgen plots een tempo dat je ipv een uurwerk, beter een kalender raadpleegt.

E. Gidius 4 november 2025 08:03

Van de fascisten van Progress Lawyers Network verbaast me dat geen zier.

Vlad 4 november 2025 08:30

https://forum.politics.be/showpost.p...&postcount=927


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:19.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be