![]() |
Vlaamse Jongeren Westland !
:vlaander: Kameraden nationalisten ! :vlaander:
In West-Vlaanderen gaat een zeer goed volksnationalistisch initiatief van start : De Vlaamse Jongeren Westland ! Meer informatie over de startavond vind je hier: http://www.vjm.cc/napromo.htm ! De avond wordt afgesloten met goede traditionele Vlaamse en Europeese strijdliederen ! Dit zijn de politieke strijdpunten van deze nieuwe West-Vlaamse beweging ! Politieke strijdbeginselen VJW: 8) VJW verdedigt de volledige onafhankelijkheid van Vlaanderen en stelt daarbij de bescherming van de identiteit van het Vlaamse volk voorop. Een eigen Vlaamse staat is dan ook geen einddoel maar een middel ter bescherming van deze identiteit tegen amerikanisering, verfransing, islamisering of afrikanisering. 8) VJW komt op voor een solidaire volksgemeenschap, die ingaat tegen de begoochelingen van zowel (neo)marxistische als liberaal-kapitalistische aard. Een sterke staat dient de economie waar nodig bij te sturen. Op alle niveau’s verdedigen wij uitgebreid overleg en samenwerking tussen werkgevers en werknemers. Wij strijden tegen de liberaal-kapitalistische globalisering, een gevolg van foute, liberale politieke keuzes. 8) VJW eist onvoorwaardelijke amnestie voor alle Vlaamse oorlogsslachtoffers. 8) VJW verwerpt het multiculturele en multiraciale dogma en verdedigt de rijkdom aan etnische verschillen. Wij geloven niet in integratie noch assimilatie van grote groepen vreemdelingen. 8) VJW kant zich tegen de amerikanisering en de zionistische agressiepolitiek, en kiest resoluut voor het continentale Europa en de verdediging van de Europese beschaving. Als identitaire beweging erkennen we de Europese opdracht tot éénmaking die de verscheidenheid van de Europese volkeren respecteert. VJW kiest voor een sterke Europese defensie los van de overbodige NAVO en andere Amerikaanse satellietorganisaties. 8) VJW verdedigt jongeren die niet vluchten in de valse werelden van de drugsscène, virtuele spelletjes, materialisme en massaconsumptie,… 8) VJW verkiest op ethisch vlak standpunten die de sterkte en gezondheid van de volksgemeenschap bevorderen: tegen abortus, voor het traditionele gezin, voor eugenetische maatregelen in dienst van de volksgezondheid. 8) VJW kiest onvoorwaardelijk voor een strikte bescherming van het leefmilieu. Milieubehoud is “heimat”-behoud. Meer info : http://www.vjm.cc/vjm/actualiteit/nieuws207.htm Wat vinden jullie van deze nieuwe Vlaamsnationale beweging ? |
Citaat:
Zéér goed alternatief. Mijn steun hebben jullie!! |
Is dat een partij? :roll: :roll::roll: :roll: :roll:
|
[PHP][/PHP]
Citaat:
|
Ik ga serieus over mijn nek van dat lage volk. Voil�*. ;-)
|
Citaat:
|
Het kan mij geen reet bommen.
|
Citaat:
|
Beperkte pollopties.
Niks past, want ze zitten vol van vooroordelen! :roll: |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
En dat noemt zich volksnationalisten. Allemaal van die marginale groeperingen met heimwee naar het fascisme en nazisme. Je zou jezelf misschien beter staatsnationalist of rasnationalisten noemen, want dat is wat jullie zijn. Het gaat om de staat die macht uitoefent over het volk, en niet een staat in dienst van het volk. Twee heel verschillende dingen. Het is niet omdat je Vlaanderen onafhankelijk wil dat je daarom een volksnationalist bent hé, ik denk dat jullie dat Vlaanderen helemaal anders zien dan de doorsnee volksnationalist. Eerder misschien zoals onze Bubbelclub België willen, een staat waar er al dan niet geweldadige repressie moet zijn tegen diegene die tegen de staat zijn.
|
Citaat:
. |
Citaat:
|
Initiatief is best ok, zolang het ondergeschikt blijft aan de partij. Ik steun VJW in haar doel zoveel mogelijk jongeren te mobiliseren voor de Vlaamse strijd maar die partij-politieke ideeën zou ik maar achterwege laten.
|
VJW is een tof initiatief voor rechts-radicale jongeren die geen plaats vinden binnen het VB. Oprichten die partij, en groeien, zou ik zeggen!
:twisted: |
Citaat:
Zeker dit stuk is belangrijk : "Op 22 januari starten we met de Vlaamse Jongeren Westland, een radicale volksnationalistische, identitaire vereniging voor en door jongeren in West-Vlaanderen, die volledig los van politieke partijen haar doel nastreeft: de stem van de Vlaamse jeugd laten horen. Baas in eigen land en streek! Met een aantal jongeren merkten we op dat er in West-Vlaanderen nogal wat ongebonden jongeren zijn die onze politieke opvattingen delen, maar daar nauwelijks of geen concreet engagement aan koppelen in een bestaande organisatie van de radicale Vlaamse Beweging, dit om diverse redenen. Het zou dan ook jammer zijn indien men het ontstaan van VJW als een vorm van concurrentie zou aanzien want dat is het zeker niet. Het is wel een aanvulling. Het feit dat er nieuwe organisaties of groeperingen –hoe beperkt ook- ontstaan, is misschien net een teken dat de Vlaamse Beweging nog een “beweging” is of wil zijn, ook al speelt de tijdsgeest niet in ons voordeel." |
Citaat:
Citaat:
:vlaander: |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:25. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be