Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Partijdiscussies (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=121)
-   -   Steve stunt van 't eigenbelang. (https://forum.politics.be/showthread.php?t=28240)

Het Skill Effect 22 januari 2005 00:18

Steve stunt van 't eigenbelang.
 
Steve stunt van 't eigenbelang.

Niemand minder dan Steve Herman heeft zichzelf gepromoveerd tot steve Stunt van het eigenbelang.
Let maar op zijn ondertiteling:

Ik zeg wat ik denk en ik doe wat ik zeg ... Deze Steve stunt beter ... Aalst bevrijden! ... Betalen en zwijgen: dat nooit! ... Stop islamitisering Aalst! ...





En als een ware "gratis held" gaat hij deur aan deur gadgets uitdelen.


Citaat:

[font=Arial][size=2]De bewoners van de wijk “Denderland” in Gijzegem kregen in het verleden reeds meermaals ‘ongewenst bezoek’ over de vloer. Ondertussen weet iedereen dat de strijd tegen de criminaliteit één van de hoogste prioriteiten van het Vlaams Blok is. [/size][/font]
[font=Arial][size=2]Om dit laatste te onderstrepen voerde Vlaams Blok – raadslid Steve Herman een opmerkelijke actie : hij bezorgde persoonlijk van deur tot deur alle bewoners van de buurt een raam-en deuralarmpje. Het alarm is makkelijk installeerbaar en maakt een hels lawaai bij het ongewenst opengaan van ramen of deuren. Het hoeft geen betoog dat dit een geslaagde en vooral gesmaakte actie was![/size][/font]







[font=Arial][size=2]Steve Herman is duidelijk : “ Zonder veiligheid , geen leven ! [/size][/font]



[font=Arial][size=2]Harde aanpak van de criminaliteit is een noodzaak , net zoals het een noodzaak is om de mislukte hervorming van de politie dringend en drastisch bij te sturen. Een agent hoort op straat en niet achter een bureel; een agent hoort op straat te zijn , niet om de burgers te pesten maar om ze bij te staan en achter de échte criminelen aan te gaan.
Wat 'n sukkel![/size][/font]

Raf 22 januari 2005 00:29

En een smoel op ijzeren poutrellen op scheef te plooien...

Het Skill Effect 22 januari 2005 00:43

:rofl:

ingenious 22 januari 2005 00:49

je zou voor minder geflieperdiefloept raken.

BigF 22 januari 2005 01:26

Een politieker die deur aan deur alarmen gaat uitdelen!!
Ik hoop dat iemand anders ondertussen zijn kot aan leegplunderen was. Hij verdient niet beter.
Dit is stemmingmakerij die grenst aan het onwelvoeglijke.

Wanneer staat hier ne VB-er aan de deur met een gratis geweer?

SB1234 22 januari 2005 11:08

How low can you go....???

heeft de persoon die het alarm in ontvangst neemt trouwens rond z'n nek hangen wat ik denk dat het is???

Het Skill Effect 22 januari 2005 12:50

Allemaal vriendjespolitiek! ;)

SB1234 22 januari 2005 13:25

Als er één inwoner van Gijzegem is die zo'n alarm niet nodig is lijkt het me die man wel te zijn... :)

camaris 22 januari 2005 13:28

Letterlijk staat er in zijn "ondertiteling" die u zo mooi over het scherm laat passeren "Deze Steve stunt beter..." Hij zegt dus nergens dat hij "Steve Stunt" is of iets dergelijks, stunt is hier van het werkwoord afkomstig. En dan nog, als die mens zich voor een ludieke actie zo wil noemen, laat hem dan... de echte Steve Stunt zal deze artiestennaam toch wel niet hebben laten registreren of wel? ;-)

Ik dacht eigenlijk dat politiekers geen gratis dingen meer mochten uitdelen aan de mensen op de straat. Verbeter mij als het niet zo is, maar ik herinner mij nog de wagencollonnes vol gemeentepolitiekers die pennen en allerhande prullaria uitdeelden bij de gemeenteraadsverkiezingen. Ik dacht dat dit nu niet meer kon. Moest dat zijn, dan heb je inderdaad reden om zijn "actie" te veroordelen, anders laat hem toch gewoon doen.

SB1234 22 januari 2005 13:33

Buiten de sperperiode is zoiets wel toegelaten denk ik maar het is er toch wel een heel stuk over.

Ik ken de inbraakcijfers van de gemeente Gijzegem niet maar ik heb een zwaar vermoeden dat ze niet van die aard zijn om een dergelijke actie te rechtvaardigen.
Z'n actie is er puur op gericht om de ongerustheid bij bepaalde inwoners te versterken en om te zetten in stemmen in z'n voordeel.

PAJOT 22 januari 2005 14:03

Gijzegem kampt al langer met een vreemdelingenprobleem.

Het is goed dat het Vlaams Belang het lot van Gijzegem nauw ter hart neemt.
Het stadsbestuur heeft de strijd tegen criminaliteit immers al lang opgegeven.

Vlaams-nationalist 22 januari 2005 14:45

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Stijn Bleyen
How low can you go....???

heeft de persoon die het alarm in ontvangst neemt trouwens rond z'n nek hangen wat ik denk dat het is???

Keltisch kruis? Jazeker, waarom? Mag dat niet? Het Keltisch kruis bestaat al lang. En er is niks racistisch aan. OK?

lustige lezer 22 januari 2005 14:52

Laat ze doen, het VB kan toch niets goed doen voor hen. Het is zielig dat sommige mensen niet kunne toegeven. Ze maken zich alleen maar belachelijk.

Het Skill Effect 22 januari 2005 14:53

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door lustige lezer
Het VB kan toch niets goed doen. Ze maken zich alleen maar belachelijk.

:rofl: :rofl: :rofl:

Bhairav 22 januari 2005 14:54

:twisted:

lustige lezer 22 januari 2005 17:08

Humor eerste graad! amai. De desinformatiepraktijken van politiek correct op zijn best. En dat moeten dan "betere" mensen voorstellen. Dat zijn dan mensen die het recht hebben om 1.000.000 mensen door het slijk te halen. Lach maar, ik zal lachen volgende verkiezingen tijdens de gebruikelijke paniektopics hier op het forum.

jehann 22 januari 2005 17:42

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door lustige lezer
Humor eerste graad! amai. De desinformatiepraktijken van politiek correct op zijn best. En dat moeten dan "betere" mensen voorstellen. Dat zijn dan mensen die het recht hebben om 1.000.000 mensen door het slijk te halen. Lach maar, ik zal lachen volgende verkiezingen tijdens de gebruikelijke paniektopics hier op het forum.

ach dwaas, ieder vervormt elkanders woorden op dit forum, dat heeft niets te maken met politiek correct.

uw manier van reageren zegt veel meer over u, dan wat skills desinformatie over hem zegt.

lustige lezer 22 januari 2005 17:44

Zo wanneer heb ik ooit ander mans woorden vervormd????

Het Skill Effect 22 januari 2005 19:20

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door lustige lezer
Humor eerste graad! amai. De desinformatiepraktijken van politiek correct op zijn best. En dat moeten dan "betere" mensen voorstellen.

Politiek correct, wat een grap! :roll:

Noem me wat ge wilt, ge zou beter enkel lezen.

Het Skill Effect 22 januari 2005 19:31

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door lustige lezer
Zo wanneer heb ik ooit ander mans woorden vervormd????

dat hoeft gij niet te doen.

Ge kunt ze anders wel goed stigmatiseren tot Politiek Correcte en dergelijke. :roll:


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:34.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be