![]() |
Hoe schoon is jouw huis?
Topictitel spreekt voor zich lijkt me.
Ik loop al een paar dagen met dit topic in me hoofd en heb het nu maar geplaatst(goed?). Het gaat er dus om dat je fotos van je werkplek maakt, waar dus je pc staat. Ik zal van start gaan, heb 2 fototjes van men werkplekkie. ![]() ![]() |
...Van mij is veel schoner :P , maar ik ben principieel tegen het publiceren van waardevol eigendom. Ik heb ooit mijn pennenzak op het internet gezet...Was een heel fotogeniek iets, 2 minuten later der terug afgehaald...Te persoonlijk :|
|
...Heb mijne portemonnee ook eens gepubliceerd.
Dezelfde dag nog was ie verdwenen !8O |
Je bent een knappe vrouw van begin in de 20 met een minderwaardigheidscomplex. Je draagt zwarte kleren, hebt donker haar, gedeeltelijk gekleurd en blauwe ogen.
Ik raad je aan je huidig vriendtje te dumpen en iemand met een sterker karakter te zoeken! |
Citaat:
:-D |
Citaat:
|
Citaat:
|
M'n bureau:
![]() |
Citaat:
Ik zie nergens een adelaar !:mrgreen: |
Citaat:
![]() Nu ziet het er zo uit (misschien herken je het dan) ![]() |
Citaat:
www.goudengids.be |
Bij Guderian zijn er op dit moment verbouwingen aan de gang. In tussentijd zult u het moeten stellen met onderstaande foto, waarvoor zijn excuses.
![]() |
Citaat:
Citaat:
:-D |
Citaat:
|
Citaat:
|
Bij mij is het erger hoor. ;-)
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:24. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be