![]() |
Opname van "B-H-V" in Van Dale!
Het onverwijlde karakter van de materie rond B-H-V hebben van dit begrip op 13 juni een werkwoord gemaakt:
Ik Beehaavee Jij Beehaaveet Wij hebben gebeehaaveet. Nu zal de editie van Van Dale voor 2005 wel aangepast dienen te worden: - Onverwijld: uitstellen (zie ook afstellen) - B-H-V: iets dat onsplits / splijtbaar is - Een Bourgeois (o): een leugenaar - Een N-VA-partij: een bedriegende partij Nog wat spreekwoorden en zegswijzen: - Vechten N-VA en CD&V om B-H-V, dan neemt Di Rupo het maar mee - Een Flamingantenhand is gauw gevuld - Al draagt een flamingant een gouden ring, het is en blijft een lelijk ding - Leterme en Bourgeois vallen niet ver van dezelfde boom - B-H-V uit de boom kijken Kent u nog wat spreekwoorden? Gelieve dan bij te dragen tot dit zoveelste onzintopic rond B-H-V. |
Ik bubbel nooit
Hans bubbelt altijd Yann bubbelt enkel als hij drinkt Bubbels bubbelen ook zonder dat ze zat zijn Zoiets? |
Voor één keer vind ik je grappig Yann ;)
|
Amai wat een niveau. Dit kan u toch niet serieus menen. Ik vind het absoluut niet grappig, en dat heeft niets met mijn 'N-VA-schap' te maken.
|
Citaat:
|
Haa en Vilvoorde horen als twee cups in een bustehouder.
Bee is één teveel aan. |
Citaat:
|
Van die boer geen eieren!
|
Ge kunt lachen, maar ik vind toch - en probeer daarbij enigszins objectief te blijven - dat het niveau van de bubbels zo ongeloofelijk laag ligt. Gelle zijt precies een bende pubers.
|
Citaat:
|
Ach het moet niet altijd serieus zijn. Het leven is zo al serieus genoeg. :)
|
Citaat:
|
Citaat:
Een ezel met een eredoctoraat om de hals. D�*t was nog eens Humor! |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
politiek geïnspireerde humor is zelden grappig
behalve die ene keer in de pronostiek "welke bekende Belg zal dit jaar overlijden?" Ik weet niet meer wie het was, die overal zijn keuze verantwoord had. Dat was wel fijn gevonden. |
"Zo dom als het achtereind van een flamingant"
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:14. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be