![]() |
70 rebellen gedood bij schermutselingen in Nepal
di 01/03/05 - In Nepal, in de Himalaya, zijn zeker zeventig rebellen gedood bij gevechten met het leger. Er zijn ook vier regeringssoldaten omgekomen. Dat zegt een woordvoerder van het leger.
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() "De veiligheidstroepen van het Nepalese leger ontdekten tot nog toe zeventig lichamen van rebellen", zegt de militaire woordvoerder. Geen enkele onafhankelijke bron kon de gegevens bevestigen. Het gaat om de zwaarste gevechten in Nepal sinds de machtsgreep van koning Gyanendra, precies een maand geleden. Hij stuurde toen de regering de laan uit en nam zelf de macht over. De maoïstische rebellen willen de monarchie afschaffen en weigeren met de koning te onderhandelen. Bij het conflict zijn in negen jaar tijd minstens 11.000 mensen omgekomen. De democratie is al ver gevorderd in nepal. (!!!!!!!!!!!!) |
De socialisten in België zullen content zijn : de Belgische wapens werken goed ! Straks kunnen ze een nieuwe bestelling voor moordwapens verwachten. Ondertussen kunnen ze wat hypocriet gaan doen door de Belgische wapenwetgeving nog wat te verstrengen en nog eens goed op wapenhandelaar Bush bezig te zitten.
Lang leve het hypocriete socialisme met als spreuk "geen vrede zonder ons". Kwestie van hoe je dit moet interpreteren. :evil: |
Weet niet of iemand het gezien heeft, maar de amerikaanse soldaat die een gewonde gevangene doodschoot (recent in het nieuws maar al even geleden gebeurd) deed dit met een saw oftewel de in columbia, vs geproduceerde variant van de minimi.
Puur toeval eigelijk, zowat ieder land maakt handvuurwapens en elk type word wel eens gebruikt om te moorden. De belgische wapenwet-hypocrisie onder vuur nemen is dus op z'n zachtst gezegd irrellevant. Het zijn niet de politie-pistolen die onze veiligheid bewaren, het is ons rechtsapparaat. Ook op wereldvlak is internationale rechtspraak en respect voor mensenrechten belangrijker dan de wapenverspreiding. Een vlak waarop onze politici ook niet bepaald uitblinken. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:02. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be