![]() |
Vlaams Belang verdient geen subsidies
Allereerst: ik ben niet zo'n terug-lezer. Gegarandeerd dat deze poll al voorbij is gekomen, maar allez. Dan heb ik ze toch nog niet gevonden. En omdat ik deze post (als newbie op dit forum) om zeep heb geholpen, eerst de kans om te laten zien dat de poll al bestaat. :-)
Het Vlaams Blok is Racistisch, zoveel staat wettelijk vast. Nu vind ik dat daarmee de subsidie voor het Vlaams Belang, de doorstart van het Vlaams Blok, mag worden stopgezet. Pas op het moment dat die is onderbroken, mag de nieuwe subsidie-aanvraag, die sowieso komt, worden gehonoreerd. En die mag, net zoals elke subsidie-aanvraag, worden getoetst. Wat vinden jullie? Mag ik daar een poll over openen? Of bestond die al? |
Ik vind dat er dringend eens wat minder wetten moeten worden aangepast of uitgevonden om 1 welbepaalde partij te kunnen nekken, zeker wanneer zij die die wetten ineenflansen zelf geen haar beter zijn.
|
Was niet mijn vraag. Mijn vraag is: Bestaat deze poll al?
Anders start ik ze zelf. |
Citaat:
De tweede vraag wil ik ook nog wel beantwoorden: Van mijn part wel. Voor de derde vraag kan je gerust zelf je luie krent opheffen en gaan zoeken. |
Ik ben hier nieuw en ik vraag het dus ook aan diegenen die hier al lang komen. Die weten dat vast beter dan de Google zoekmachine. Vandaar.
|
8O :rofl:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Bij deze.
Korte pijn onderweg. Kan dit topic worden afgesloten danwel verwijderd? Admin? |
Citaat:
Wat de het subsidies van het Vlaams BlokBelang betreft: die hadden sowieso nooit mogen toegekend worden aan wat duidelijk een criminele organisatie is. Nu is het volgens mij te laat; die kanker heeft zich ondertussen al zo ver verspreid dat er een straf middel nodig zal zijn om hem uit te roeien. De subsidies stopzetten alleen volstaat volgens mij niet. Misschien is de enige oplossing om het kwaad met wortel en tak uit te roeien door die criminele organisatie - die voordien al geen bestaansrecht had - gewoon te verbieden. |
Citaat:
|
Voor mijn part moogt ge hem opstarte. Kan toch geen kwaat he?
|
Citaat:
En wat is er mis met vrienden uit te nodigen om deel te nemen aan een poll? Hebben de linkies geen vrienden of helpen ze elkaar nooit dan? ;-) En met 'racistische partij' verwijs je hopelijk toch naar het Vlaams Blok. Citaat:
En op welke grond kan je het Vlaams Belang dan verbieden volgens jou? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Het verschil is...? |
Citaat:
Laat de mensen kiezen. Bij de volgende verkiezingen zal blijken hoeveel Vlamingen wensen dat het Vlaams (on)belang verder politieke subsidies moet krijgen. Wees demokratisch: zorg dat de konkurrerende politieke partijen een beleid voeren dat de kiezers van het vroegere Blok terugkeren. |
Citaat:
|
Citaat:
![]() |
:lol: :lol: :lol:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:17. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be