![]() |
Philippe de Belgique en voyage
Philippe de Belgique gaat opnieuw op reis. Dit maal naar India. Hij leidt er een nieuwe handelsmissie. Er zijn in totaal 200 mensen in zijn gevolg, alle bevoegde ministers, journalisten, zelfs enkele bedrijfsleiders. De vraag is in welke mate dit nog een handelsmissie is, in welke mate dat dit een toeristische uitstap is, of ergens een PR campagne van de één of de ander.
In de vorige reis naar China heft Philippe de Belgique verslag uitgebracht over zijn gevoelens in het alom gerespecteerde Business Blad, Story, door sommigen ten ongerechte aangeduid als le Moniteur de la Coiffeuse. Ik heb de indruk dat wij van deze reis niets méér horen. Het Hof heeft blijkbaar strenge maatregelen genomen. Een embargo afgekondigd. Geen Morel incident meer waarmede de zaak begonnen is. Philippe mag niet meer spreken. Edoch, er zijn toch journalisten aanwezig, of zal er weer een selectie plaats vinden zoals bij De Gucht, tussen de goede en de brave die wel mee mogen in het regeringsvliegtuig, en de stoute, die soms iets anders durven schrijven dan gewenst, en die thuis moeten blijven? Laten we samen die zaak opvolgen, iedereen vanuit de informatie die hij heeft? |
Jaloers?
|
Waarom spreek je niet gewoon van Filip van België? Hij kent beter Nederlands dan de meeste flaminganten hier.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
En dan? Ik verkies dat hij in een nationale taal schrijft.
|
Citaat:
|
misschien kan hij enkel "vlaams" spreken en niet schrijven.......frans daarentegen...... enfin ja dat wisten ze al :mrgreen:
|
Citaat:
ze hier op locatie te laten filmen.. serieuze politiek dus ;-) |
Citaat:
|
Citaat:
|
Dat Phillippeke maar oplet dat hij geen contract in het Grieks tekent !:mrgreen:
|
Gans het week-end is er een interessante uitzending/heruitzending van een programma die het nut van dergelijke handelsmissie/snoepreisjes in twijfel trekt. Te zien op Z-TV.
|
Citaat:
We hebben FILIP Dewinter... PS. Wel oppassen voor de Indiase keuken... dat kan heel pikant zijn... :oops: |
Citaat:
wie zit er nog in die delegatie... de selectie zal zeer streng geweest zijn deze keer ? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Hoe meer Flupken den taaien de Belgique de la Bande de Laeken op reis gaat hoe beter.
Want hoe meer kans dat ie krijgt om in het openbaar te spreken zonder van 't papierke te lezen, hoe meer kans dat ie hem onsterfelijk belachelijk maakt, dus hoe meer kans dat ie zijn eigen graf delft. Want één ding is zeker: "hij kan het niet". |
Citaat:
Conclusie: Filip maakt er maar weer eens een snoepreisje van. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:53. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be