![]() |
De blunderaarsbende in India.
Vlaanderen blundert met promofilmpje
India - Prinses Mathilde verovert alle harten in India, maar minister Fientje Moerman had het iets lastiger. In het promotiefilmpje dat ze bij zich had op de handelsmissie, lijkt Vlaanderen wel de gevaarlijkste regio van Europa. Toen de Indiase filmproducers het te zien kregen, konden ze hun ogen niet geloven. Ze werden vergast op Jan Decleir die in De Zaak Alzheimer een doelwit uitschakelde en politiemannen omverreed, actiescènes uit Heterdaad , geknelde chauffeurs uit Windkracht 10 , en drenkelingen uit Stille Waters . ,,Wij hadden liever mooie landschappen van Vlaanderen gezien'', zeiden de Indiërs. Er was geen groter contrast mogelijk tussen het Vlaamse en het Indiase promotiefilmpje. Daarin werd gezongen, gedanst en romantisch gelonkt. Een gemiste kans voor onze minister, die Vlaanderen als een interessante filmlocatie wilde slijten. 18/03/2005 Het Nieuwsblad __________________________________________________ __ Nu heeft Fientje Moerman toch ook eens ondervonden wat culturele verschillen zijn. Ontkennen dat ze bestaan kan niet meer. :mrgreen: |
bron : Blauwvoet, politicsinfo
|
Blij toe dat het een Vlaams promofilmpje was en geen Belgisch.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Allez fientje op prinselijk niveau... oh come on baby let's shake hands... oeps dat mocht ook al niet hé Matilda.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Voel ik daar enig misprijzen voor Vlaanderen? |
Holy shit! Een wereldprobleem! Ah ok, het is maar om te bashen op mensen van andere politieke partijen, daartoe helpen alle beetje he. :roll:
De inhoud van die Vlaamse filmfragmenten is waarschijnlijk te wijten aan ons onveiligheidsgevoel en doemdenken. |
Fientje :rofl:
In het buitenland denken ze : sturen ze vanuit België nu ook al de matrassen op van Verhofstadt ? |
Natuurlijk valt onze Belgische Prinses meer in de smaak dan een volstrekt overbodig regionaal ministerke! :lol:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
Van mensenkennis gesproken ... |
Citaat:
Foei Geertje... |
De vlaamse cultuur is inferieur aan de indische
en de filmpjes die bewijzen dat. |
Het Belgische Volk moet zich laten vertegenwoordigen door één sterke delegatie, geleid door een lid van de Koninklijke Familie in plaats van door honderd Vlaamse, Waalse, Brusselse, etc, etc overbodige ministerkes die ons toch alleen maar belachelijk maken.
|
Citaat:
1. De koninklijke familie k�*n ons eigenlijk niet vertegenwoordigen aangezien ze niet verkozen zijn. Tenzij je die "ons" vervangt door de monarchisten, dus niet "het Belgische Volk" (met hoofdletter dan nog :roll: ). 2. De koninklijke familie heeft - aldus een populair monarchistisch argument - geen macht. De vertegenwoordiging van een land tijdens een reis op kosten van de belastingbetaler zou echter het tegendeel bewijzen: machtig genoeg om internationale betrekkingen te onderhouden, machtig genoeg om een heel volk te vertegenwoordigen, machtig genoeg om aan onze centen te zitten. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:18. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be