![]() |
Boze echtgenoot steekt pak geld in de fik
Een Israëlische man heeft na een ruzie met zijn vrouw over geldzaken drie miljoen sjekel (meer dan 550.000 euro) in de fik gestoken op de oprit van hun luxevilla.
Toen hij aan het einde van zijn Latijn was na de echtelijke ruzie opende hij de safe en nam er handenvol bankbriefjes uit. Hij propte ze in zakken en sleepte ze naar buiten. ![]() Brandweer "In mijn 36 jaar dienst heb ik nog nooit zoiets meegemaakt", zei een brandweerman nadat maar liefst vier brandweerwagens op de plaats van het onheil in Rehovot, nabij Tel Aviv, ter plaatse waren gekomen. Ze waren uitgerukt na een oproep dat iemand zijn huis in brand wou steken. Groot was hun verbazing toen de brandweerlui smeulende bankbriefjes aantroffen op de oprit. Het gerecht opende een onderzoek. (sam)[edit] [size=1]Edit:[/size]
|
In plaats van dat geld aan mij te geven, maar nee, meneer steekt het liever in brand!! :evil: :-(
Had hem een oproep naar de brandweer bespaard! ;)[edit] [size=1]Edit:[/size]
|
Mijn vriendin zou dat nooit doen.... ik heb zoveel geld niet.
|
Hij deed dit op aanraden van Vandenbroucke.
|
stapelgek die kerel
|
Hij had ze beter over de grens gesmeten, dan zijn ze ook weg en dan hebben de palestijnen er nog iets aan. Mischien onstaat er dan wel een rel maar dat moet je er dan maar bijnemen he.
|
idd. geld gewoon opfikken slaat nergens op.
|
Citaat:
|
Had ie het koud soms?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
HEb ik precies nog eens gehoord maar dan was dit hier in belgië
|
oops tikfoutje, monopoly als ik me niet vergis.
Wie heel veel geld heeft kan zonder moete van land X naar land Y verhuizen. het land in kwestie zal dar absoluut niks op tegen hebben. |
Citaat:
Helaas, het geld is opgefikt... :cry:[edit] [size=1]Edit:[/size]
|
Citaat:
|
Citaat:
en om in de stemming te komen een ticket naar Mexico of Cuba bvb. Ik meld me al aan :-) |
Ik zou om te beginnen een deel van het geld aan arme mensen geven. Let wel, echt aan de mensen zelf, en ook eventueel aan een aantal organisaties tegen kanker en zo.
Zeker niet aan broederlijk delen, amnesty, pax christi en dergelijke nep-organisaties die het geld alleen maar gebruiken om anti-US en anti-Israel campagnes te voeren, meestal zeer bedenkelijke propaganda, zonder echt in te zitten met de armoede en de miserie van de mensen. Daarna zou ik een groot feest bouwen, bijvoorbeeld een kroegentocht, met uiteraard een open uitnodiging aan de leden van politics. ;-) Ten laatste , als er nog wat overblijft, dan een reisje voor mezelf en mijn naasten. Zeker niet houden. Want plots veel geld hebben brengt dikwijls narigheid mee. |
ja, een veel voorkomend aspect is dat je ineens héél veel vrienden hebt! :)
|
Was da ne sos? ;)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:07. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be