![]() |
Verkiezing beste premier
Wie vinden jullie de betere premier?
|
Allemaal hebben ze de rechten van de gewone werkende mensen afgebouwd, en allen stonden in de dienst van het groot kapitaal.
Hopelijk komt er in de toekomst een premier die niet in dat rijtje past. dialectisch gezien kan het in feite ook niet anders;-). Na duisternis komt immers altijd vroeg of laat licht, daar kan niets of niemand onderuit. |
Genenéne!! Stuk voor stuk judassen en lakeien die de verknechting en uitpersing van het Vlaamse volk hebben bestendigd en in voor Vlaanderen steeds weer nadelige wetten en principes over opgelegde piraterij, ook wel eens solidariteit met de deelstaten genoemd'', hebben vastgeklonken ten voordele aan de échte heersers in dit fransdenkend, -sprekend en handelend PS-machtsbastion van weleer, la Belgique.
't Zijn keizers zonder kleren aan. Pooiers, bedriegers en afzuipers. En de politieke evenknieën in de opeenvolgende Vlaamse (?) deelregeringen draaien en keren zich de pleuris op een stemverheffing uit het zuiden en zijn er als de kippen bij om als bedreigde en afgerichte sletten te dansen om de nationale pimphood te behagen op straffe van...,ja, van wát eigenlijk ?? Ciao.:| |
Verhofstadt ne goeie, maar VDB steekt er met kop en schouders bovenuit.
|
Wat Diego zei.
|
VDB, want het is de enige die België niet gedefederaliseerd heeft.
Voor de rest verkies ik Verhofstadt ver boven Martens of Dehaene. |
Citaat:
|
Die leerde zijn volk dan nog tenminste iets. De anderen hadden gewoon minachting voor het volk.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
[size=1]Edit:[/size]
|
Citaat:
|
:lying: wees gerust wanner het op :belgievl: verantwoordelijkheid voor werk en gezin aankomt heb ik een respect voor wat :-P Verhofstad doet.Hij heeft ook respect voor wie een fout maakt,tof,doet niet elke Minister of wel.!:-)
|
Citaat:
|
Zonder twijfel : Jean-Luc. De enige die Belgie een terug toekomstvisie gaf.
De slechtste was ongetwijfeld Wilfried, de man die hoofdschuldige is van 10.000 miljard bef schulden, en de toekomst van enkele generaties op het spel gezet heeft. Verder heb je Guy nog die het premierschap gewoon ter voordele van zijn carriere uitvoerd en het volk als een bende onnozelaars beschouwd. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Niet te verwonderen dat het volk liever voor (uiterst-) rechts stemt... :-) Egidius[edit] [size=1]Edit:[/size]
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:36. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be