![]() |
Brussel inderdaad niet voorbereid op rampen, te beginnen met VPD!
Brussels is inderdaad niet voorbereid op een ramp, maar zowat heel de pers én de politiek pseudo correcte incrowd heeft echter één mede-oorzaak van die onvoorbereidheid handig weggemoffelt.
In geval van een ramp is er namelijk één sleutelpersoon, een hoofdverantwoordelijke die onder grote stress op zéér korte tijd massa's beslissingen zal moeten treffen, niet weinige daarvan met gevolgen voor leven of dood. Die éne onbekwame persoon is namelijk Véronique Paulus de Châtelet zelf! Dze dame bezet een selutelpositie inzake operationele leiding, maar is totaal onbekwaam om de meerderheid van de landgenoten in hun taal te helpen, en om de wettelijk verplichte tweetalige rampenbestrijding in Brussel méé te kunnen dragen. Haar benoeming was, en blijft, een vierkante aanfluiting van elke federale loyauteit, de taalwetgeving -of minstesn de geest ervan, en een schandvlek op de uitstratling van de hoofdstad. |
Daar gaat de verplichte tweetaligheid in Brussel nog maar eens.
Wedden dat de bub het voor die onbekwame madam zal opnemen? |
Een eentalige aan het hoofd van zulk een instantie zetten getuigt van een totaal gebrek aan verantwoordelijkheid. Schandalige wantoestanden als deze kunnen per definitie niet in een land waarin de burgers écht de kans krijgen om individueel tweetalig te zijn.
|
Citaat:
En aan wie ligt het dan dat die Busselse madam 'toevallig' geen [size=5]Nederlands[/size] spreekt maar dat ze toch dat postje krijgt toebedeeld, ook al worden de [size=5]bestaande[/size] taalwetten in Bruxelles daardoor ( nog maar eens!!!) overtreden? [size=5]Zou de bub DAT niet beter aanklagen inplaats van over de individuele tweetaligheid te zeveren WAAR ZE NOCH VERPLICHT NOCH NODIG IS?[/size] |
Citaat:
|
Citaat:
Precies alsof Vandelanotte nu zou komen zeggen dat de begroting op niks trekt... |
Het valt weer op hoeveel bubbels geen commentaar kwijt kunnen over de feitelijke, individuele eentaligheid in het tweetalige Bruxelles.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:49. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be