Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Immigratie en integratie (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Zoon Theo van Gogh na moord op zijn vader 2 keer in elkaar geslagen door Marokkanen (https://forum.politics.be/showthread.php?t=37450)

rala 28 juli 2005 11:46

Zoon Theo van Gogh na moord op zijn vader 2 keer in elkaar geslagen door Marokkanen
 
Uit de Haagsche Courant van 28-7-2005:

HILVERSUM | De zoon van cineast Theo van Gogh is na de moord op zijn vader twee keer op straat in elkaar geslagen door Marokkanen. Dat hebben de ouders van de filmmaker woensdag gezegd in het actualiteitenprogramma NOVA.

De politie, die was gebeld, kwam volgens hen niet opdagen nadat hun kleinzoon was toegetakeld.

"Dat zijn hele drama's geweest", zei vader Van Gogh. Volgens zijn vrouw was er geen directe aanleiding voor de incidenten. "Hij liep met de hond buiten en toen zeiden ze: heet jij Van Gogh? Toen zei Lieuwe nee natuurlijk, maar toen hebben ze hem toch gepakt", zei ze.

Ook in de straat waar Theo van Gogh woonde, zijn Marokkaanse jongeren geweest die vroegen waar Lieuwe woonde. De buren hebben toen de politie gewaarschuwd, maar die kwam niet, aldus de moeder van de vermoorde filmmaker. Op school is Lieuwe aan het einde van het jaar volgens haar man naar een andere klas in een ander gebouw overgeplaatst, omdat hij werd gepest met opmerkingen als 'maar goed dat je vader dood is'.

Volgens de moeder van Theo is het nog altijd 'moeilijk' voor haar kleinzoon, die in de puberteit zit. Hij is wel over naar de volgende klas. "Hij doet z'n best", zei z'n oma.

De politie Amsterdam-Amstelland heeft vandaag laten weten dat ze het verhaal van de ouders van Theo van Gogh in het televisieprogramma NOVA onderzoekt. De politie heeft 'met zorg kennis genomen' van de beschuldiging van vader en moeder Van Gogh. Rechercheurs nemen vandaag nog contact op met mevrouw Van Gogh. | ANP

[size=4] Oorzaak van al deze uitingen van haat en geweld:[/size]
[size=4]De heilige koran! Dit haatboek moet uit de wereld!
[/size]

Andro 28 juli 2005 11:50

Dubbel; http://forum.politics.be/showthread.php?t=37448


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:06.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be