![]() |
Vlamingen moeten wegenvignet betalen om in Wallonië te rijden
Bron: TT één
-- Vanaf 1 januari 2006 moet iedereen die over de Waalse snelwegen en grote gewestwegen rijdt, een wegenvignet van 25 euro op de voorruit kleven. Dat kon- digt Waals minister Daerden (PS) aan. Het vignet zal te koop zijn in tank- stations en aan de grens.In ruil schaft Wallonië de belasting op autoradio's af, maar wel enkel voor de Walen. De opbrengst van het wegenvignet gaat naar het onderhoud van de wegen, en dat past in het Marshall-plan voor Wallonië, zegt Daerden. Ook Vlaanderen wil een wegenvignet invoeren. Het is de bedoeling dat dat er zeker komt voor 2009. Zie 122. ------ Betalen we al niet genoeg belastingen voor die profiteurs!!??? |
Wie rijdt er tegenwoordig nog met de auto ? Enkel stinkend rijken kunnen zich nog een wagen permiteren. Laat ze dus maar doen, hoe duurder de auto hoe beter. Het is al ver gekomen godverdomme dat zelf de groenen gaan protesteren voor lagere petroleumprijzen. De werel staat op z'n kop.
|
Wat is het toch zalig, zo'n bedrijfswagen.
|
Pff wacht maar tot we in andere tijden leven, je zal je bedrijfswagen een pak minder zalig vinden wanneer je voor het internationaal gerechtshof staat om je te verantwoorden voor je collaboratie met het economisch fascisme. Zeg niet Ich habe es nicht gewu§t.
|
Citaat:
Een omleiding van de E40 in Haspengouw dringt zich op. :-) Citaat:
Wat gaat zijn eigen toeristische sector en minister Lutgen (http://gov.wallonie.be/code/fr/comp_9.asp) daarvan vinden? Het is duidelijk dat het communistisch deelstaatje aan onze zuidergrens alweer van plan is om zijn falend economisch beleid grotendeels door de Vlaamse ondernemingen en burgers te laten betalen. Misschien te compenseren met een verplicht vignetje op de stukjes autoweg die van Wallonië naar Brussel leiden (E411, E19 en A8 ) ? Egidius[edit] [size=1]Edit:[/size]
[size=1]Edit:[/size]
|
Citaat:
|
Citaat:
|
En kijk goed hé: het begint bij € 25 /jaar, maar wees gerust, binnen 2 �* 3 jaar zal het € 25 per trimester of per maand zijn. Dat is de techniek van deze regering, eerst klein beginnen, en dan geleidelijk de tax verhogen... geleidelijk... zodoende voelen de mensen dat niet... komt er geen protest, en alles gaat gewoon zijn gangetje.
|
De arrogantie van de Waalse politici kent geen grenzen. Terwijl ze altijd zwaar protesteren als Vlaanderen een belasting afschaft of een belastingvoordeel wil toekennen, voeren ze nu zonder blikken of blozen een eigen belasting in.
De geldwolven van de PS zullen weer in hun nopjes zijn : alweer een belasting ingevoerd om het gewone volk te pesten. |
Deze vignet-invoering is nu toch voor niemand hier een verrassing zeker?!
En... er is een simpele oplossing... BLIJF DAAR WEG (toch wel grappig dat het vignet voor Vlaanderen pas in 2009 gaat komen, en waarom is dit geen federale aangelegenheid, autostrades zijn toch een federale investering, DUS een federale aangelegenheid, DUS voor iedere Belg |
Citaat:
Egidius |
Citaat:
Citaat:
Egidius |
Citaat:
btw: de situatie voor de Brusselaars en voor de Vlamingen is nog niet duidelijk, dus zou het misschien niet slecht zijn de eindresultaten van de onderhandelingen tussen de Gewesten af te wachten. Citaat:
|
En ondertussen: een groot gedeelte van de geïnde verkeersboetes (flitspalen) die lekker naar het Zuiden vloeien...
Als ze ons beschouwen als 'buitenlander' (cfr Van Cauwenberghe) dan denk ik dat het maar normaal is dat we deze stelling symmetrisch toepassen.... |
ik vraag me af waarom zoiets niet europees geregeld kan worden
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Oeps,
Egidius, sorry dat ik niet alles weet zoals jou... Een autostrade voor iedereen? Waar is de boer met zijn paard en kar? |
Wat is het nu, wil vandenbempt dit helemaal regionaliseren, of heeft zei eindenlijk het licht gezien, en wil ze dit federaal houden?
Met wat voor onzin ze zich toch bezighouden, voer een federaal vignet in en verdeel de inkomsten. |
Wat een onzin.
Eerst betalen we via onze belastingen voor de aanleg van de Waalse wegen en dan moeten we nog eens betalen om er op te rijden. Dit is een verkapte belasting voor de Vlamingen en mag nooit goedgekeurd worden. We betalen al veel te veel aan die potverteerders. De opbrengst zou gebruikt worden om de Waalse wegen te onderhouden terwijl dat al gebeurt met onze centen.[edit] [size=1]Edit:[/size]
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:00. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be