![]() |
Mijn harde schijf...
Mijn harde schijf is een complete mestboel. Hier staan fotookes, daar staan fotookes, ginder mp3s, daar filmpjes, liefst in een mappenhierarchie die niet te overzien is.
Bij wie is dit nog zo? |
bij mij.
ik heb trouwens het laatste aangeduid.[edit] [size=1]Edit:[/size]
|
Mijn vriendin maakt er altijd een puinhoop van.:?
Wetenschappelijke vrouwen + pc = chaos waar alleen zijzelf aan uit kunnen[edit] [size=1]Edit:[/size]
|
Zolang mijn PC alles terugvindt is er geen vuiltje aan de lucht.
|
Weg met al die thumbs.db rotzooi!
Alles mooi geordend dus :)[edit] [size=1]Edit:[/size]
|
Is nu zo geworden, maar ik deel deze pc, ik ga vandaag of morgen mijn nieuwe laptop halen (een pareltje) en daar zal alles tip top in orde zijn :)
|
Elke week worden de tijdelijke bestanden verwijderd, het register uitgekuist en gedefragmenteerd. Heb verschillende partities voor verschillende doelen (games ; windows en program files ; documenten ; mp3's.) De partitie met mp3's biedt elke artiest een map aan met daaronder per album (en evt. CD of volume) nog een submap. Alle tags zijn allemaal standaard, netjes opgekuist (alle velden leeg behalve artiest, album, titel en tracknr.) en ook overgezet op de bestandsnamen (tracknr artiest - titel). :) Als mijn broers er nu nog afbleven, was het het toppunt van netheid.[edit]
[size=1]Edit:[/size]
[size=1]Edit:[/size]
|
Nooit met mappen werken.
Kies voor programma's die alles voor jouw ordenen. bv. Picasa, iTunes,... |
Citaat:
|
Waarom geen mappen?
|
Mijn harde schijf is te overzien, ze is vooral constant veel te klein.
Is de derde optie in de peiling niet een tikje contradictorisch? Systeem in wanorde? |
Citaat:
|
Citaat:
|
mijn harde schijf is ordelijker dan mijn kamer.
Mijn kamer is eerder optie 3, hoewel iedereen die langskomt voor optie 4 zal kiezen (de choas is zo groot, dat niemand gelooft dat ik er iets in terugvindt... tot ik het effectief doe). Mijn harde schijf daarentegen is blijkbaar een pak ordelijker dan mijn "echte" leefwereld. Ik heb dan ook optie 2 aangeduidt. (hoewel voor sommige mappen optie 4 van toepassing is, maar in mijn echt huis later zal ik ook een rommelkot hebben. Er moet gewoon 1 kamer/map vol rommel zitten, anders kan ik niet leven). |
Momenteel is het best ordelijk aangezien ik net een crash achter de rug heb ;-)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:23. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be