![]() |
Gevonden op de site van Tantist. Dit is mijn resultaat:
![]() de test kan hier afgelegd worden. Om het makkelijker te maken heb ik er een polletje bij gedaan. |
Your political compass
Economic Left/Right: -2.50 Authoritarian/Libertarian: -3.85 ![]() Bijna gelijk met den Dalai Lama 8) |
Economic Left/Right: -7.62
Authoritarian/Libertarian: -5.59 ![]() :| Dit is in mijn geval even informatief: ![]() Enfin, 't is beter dan fascisme of zo ;) |
Ik zit uiteraard in hetzelfde kwadrant als onze Agalev vriend, mijn score komt bijna overeen met die van Nelson Mandela (ook een spiritist blijkbaar 8O )
|
Economic Left/Right: -7.50
Authoritarian/Libertarian: -3.95 Ik ben niet echt tevreden met het gezelschap waarin ik vertoef maar kom het kon erger. Ik vind het wel een beetje onozel dat onze Patriot linkser is dan ik. Ik moet toch ergens een fout gemaakt hebben. :wink: |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
haha, onze groene vriend scoort linkser dan onze LSP'er.... :oops:
|
Citaat:
:| ps: ANARCHIEEEEEEEEEEEEE!! |
Citaat:
; Citaat:
|
Tot nu toe is iedereen hier links-liberaal. Ik vraag me af wat een blokker daar uitkomt. Strax zijn zelfs die mannen links-liberaal als ze in GB hadden gewoond.
|
Economic Left/Right: -4.25
Authoritarian/Libertarian: -1.23 Ik sta +/- waar Ghandi staat :wink: |
Ben toch eens benieuwd waar de blokkertjes uitkomen.
Of gaan zij weer niet meedoen aan deze 'onzin' :twisted: ![]() |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
allez, den enige spiritist hier en dan wordt em nog genegeerd :lol: |
Economic Left/Right: -3.12
Authoritarian/Libertarian: 6.10 |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:13. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be