![]() |
De zin van het discuteren
Een politieke discutie hoeveel mensen begrijpen ze, hoeveel mensen doen daar eigenlijk aan mee?
Wordt er met dure woorden gespeeld om mensen buiten de discutie te houden die wel zin hadden om mee te discuteren. Is een discutie wel zinvol? Zouden we niet beter gewoon goed opgeleide mensen de politiek laten bedrijven zonder de discutie? Als ik het cordon rond het Vb bezie dan is dat al een groep mensen die verhinderd wordt om mee te discuteren Gewoon de vraag die ik me stel |
Discussies onstaan door zich bewust te maken van een gegeven en deze te willen meededelen en/of toepassen waarop andersdenkenden een alternatieve mogelijkheid verklaren.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Discuteren helpt de samenleving uiteindelijk om zeep.
|
inhoudelijk discussiëren is zinloos.
demagogie, daar bereik je veel meer mee. |
Citaat:
|
Citaat:
Hoeveel mensen een politieke discussie begrijpen hangt af van heel wat factoren, zoals bvb. het onderwerp en de deelnemers van de discussie en de interesses van de toehoorders. Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Het cordon sanitaire is een verbintenis na de verkiezingen van '91 van de toenmalige partijvoorzitters om geen polititieke samenwerking aan het Vlaams Blok te verlenen. De media heeft daar niet veel mee te maken. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
wat hebt gij tegen domme mensen?
voelt gij u daar te goed voor ofzo |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
En dat is de valkuil van de macht. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:29. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be