![]() |
wie zijn de grootste anarchisten ?
volgens de grondwet heeft iedereen recht op huisvesting
toch vrozen er deze winter al verschillende mensen dood op straat. op dit moment moeten er nog steeds mensen op straat slapen of maw de regering past haar eigen grondwet niet of onvoldoende konsekwent toe verhofstadt en de zijnen zijn dus een stelletje gevaarlijke anarchisten krakers zijn dientegevolge echter geen anarchisten integendeel het feit dat ze de grondwet in de praktijk brengen getuigd net van burgerzin ( evenwel geen kleinburgerlijke burgerzin :-D ) |
Krakers zijn criminelen van gemeen recht. Heeft niks met burgerzin te maken. Het enige wat ze kunnen inroepen zijn verzachtende omstandigheden, maar die gelden dan weer niet voor krakers die hun misdrijven "uit principe" plegen. M.a.w. enkel mensen in acute nood kunnen er beroep op doen.
|
principe? kick 'em squah in the nuts
noodzaak? ja, maar bestaan er eigenlijk ook geen opvangtehuizen? |
Citaat:
|
Citaat:
een opvanghuis is trouwens ook geen huisvesting maar noodopvang en iedereen heeft recht op huisvesting wat wil zeggen een eigen stek waar je autonoom over beschikt. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Iedereen heeft RECHT op een menswaardig bestaan,recht op wonen is er zeker één van. Terwijl U gezellig achter Uw computerke zit, bevriezen er mensen op straat(voor vele en ver van MIJN bed chouw hé).
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Anarchisten hebben lap aan wetten,he.het is niet omdat ze iets doen dat overeenkomt met een wet dat ze het daarvoor doen!Ongeschreven wetten zijn mss niet erkend door een overheid maar ze leven wel bij de mensen.
De term anarchist is veel gebruikt op een verkeerde wijze en gelinkt aan chaos,maar een anarchist is een aanhanger van orde.De A in de O betekend anarchie is orde.Anarchie is de tegenpool van de staat,een totaal andere manier om samen te leven!De kraakpanden zijn dus voor anarchisten de,van een staat, bevrijde plaatsen in afwachting van de totaal bevrijdiging. |
Er klopt iets niet met mensen die in een welvarend socialistisch land niet in staat zijn om zichzelf te verwarmen.
Ik vermoed dat de meeste aan luiheid lijden :S |
Citaat:
|
Ni op reageren, die vind da gewoon tof om te zeggen.
|
Ni op reageren, die vind da gewoon tof om te zeggen.
en jij? |
In de eerste plaats zijn er gemeentebesturen en OCMW's die in overleg met krakers leegstaande panden ter beschikking stellen.
In de tweede plaats zijn er mensen die dakwloos en miserabel willen zijn. In de derde plaats is er voor elk konkreet probleem een oplossing. Anarchie, anarchisme heeft "an sich" niets met armoede te maken. In wezen is het een filosofisch politieke ideologie die er van uitgaat dat vermits de mens in wezen goed is hij in wezen geen wetten en regelmenten heeft om het goede te doen en na te streven. Allereerste voorwaarde is het afzien van uitbuiting van zijn medemensen en het zich belangloss inzetten voor zijn medemensen. Een anarchistische maatschappij is dus in de eerste plaats een geldeloze maatschappij, waarin ieder kan nemen wat hij nodig heeft en spontaan het werk verricht dat hem het beste ligt, dus met een zeer groot rendement onbetaalde arbeid verricht. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:17. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be