Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Maatschappij en samenleving (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=10)
-   -   wie heeft da schip verstopt ??? (https://forum.politics.be/showthread.php?t=45558)

abi 3 februari 2006 12:05

wie heeft da schip verstopt ???
 
03/02 Geen contact meer met Egyptische veerboot: lichamen in zee

Helikopters hebben lichamen zien drijven in de Rode Zee op een vijftigtal zeemijlen van Safaga, ruim 600 kilometer ten zuidoosten van Kairo. De helikopters waren uitgerukt nadat het radiocontact met een veerboot met 1300 passagiers was verbroken.

De Egyptische en Saoedi-Arabische maritieme overheden hadden elk contact met de Egyptische veerboot Al-Salam 98 verloren. De boot was vertrokken uit de Saoedische haven Duba en zou normaal donderdagnacht om 1.30 uur arriveren in de Egyptische haven Safaga.

Maar het contact met de veerboot werd verbroken en er wordt nu naar het schip gezocht vanop zee en vanuit de lucht. Het schip vervoert 1.300 personen, 22 auto's, 16 vrachtwagens en 5 bestelwagens.

Gouverneur Bakr al-Rashidi van de provincie Rode Zee zei in een gesprek met het Egyptisch persagentschap MENA dat een technisch defect mogelijk aan de basis ligt van de radiostilte. De maritieme overheden zouden momenteel ook geen radiocontact met andere schepen in dat deel van de Rode Zee hebben.


bron:gva

Jazeker 3 februari 2006 16:26

Intussen is het wel duidelijk dat de grappige titel het bericht niet past :

Citaat:

KAIRO - Een Egyptische veerboot met ruim 1.400 mensen aan boord is vanmorgen op de Rode Zee gezonken. In de omgeving van Safaga werden vele drijvende lijken in het water opgemerkt. Volgens de jongste berichten werden al twintig lichamen geborgen en werden honderd mensen gered.
,,Een helikopter heeft reddingsboten met overlevenden opgemerkt'', zei de havendirecteur van de Rode Zee, Mahfuz Taha. De 'Al-Salam Boccaccio 98' leed schipbreuk op 70 kilometer van de badplaats Hurghada in de buurt van Safaga.

De Al-Salam Boccaccio 98 vervoerde 1.310 passagiers, waaronder veel Egyptenaars, Sudanezen en Saudi's, en meer dan 100 bemanningsleden. Het schip was vertrokken uit de Saudische havenstad Dubah en moest vanmorgen vroeg arriveren in de zuidelijke Egyptische havenstad Safaga. Kort na vertrek uit Duba verdween het schip van de radar, aldus woordvoerders van de maritieme dienst in Suez.

Over de oorzaak is nog niets bekend. Wel stond er een sterke wind en werd de westkust van Saudi-Arabiƫ vannacht door zandstormen geteisterd.

Shizie 3 februari 2006 16:31

een mooi verhaal voor een islamitische versie van Titanic voor de toekomst ..

duveltje382 3 februari 2006 17:01

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Jazeker (Bericht 1532449)
Intussen is het wel duidelijk dat de grappige titel het bericht niet past :

Je hebt gelijk, met bepaalde dingen kan je maar beter niet lachen:evil:

Jazeker 3 februari 2006 17:06

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Shizie (Bericht 1532453)
een mooi verhaal voor een islamitische versie van Titanic voor de toekomst ..

Kate Winslet ziet er niet uit met een burqua. :-(

Shizie 3 februari 2006 17:22

ze gaan een gezichtloze Fatima voor haar plaats zoeken dont worry.


PS. het is wel erg dat het gebeurd is..


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:26.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be