| Dave Brocatus |
4 juni 2006 18:18 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door duveltje382
(Bericht 1744224)
Mag ik U erop attent maken dat de threadstarter al meer dan 4 jaar op politics.be zit, zegt iets over Uw gedachtegang hé
|
Hoe lang iemand op politics.be zit maakt niet uit. En taalfouten (vooral spellingsfouten) zijn op zich niet zo erg. Maar wanneer de betekenis van een bericht door een taalfout onduidelijk wordt, mag daar volgens mij wel op gereageerd worden.
Want een titel als "Wat de gucht zeggen" is voor mij alles behalve duidelijk.
Bedoelt bk232214 dat we tegen minister De Gucht moeten zeggen dat er 1800 Eritrese christenen zijn gevangengenomen? Of zegt bk232214 in gebrekkig Nederlands dat De Gucht die uitspraak zelf gemaakt heeft?
Daarnaast is de informatie in het openingsbericht zo vaag, dat ik het nut er niet van inzie om een dergelijk bericht te plaatsen op een discussieforum. Maar misschien kan bk232214 zijn bericht wat verduidelijken.
|