![]() |
Water verandert in wodka
Water verandert in wodka
![]() WIELKOPOLSKA - Een meer in het Poolse Wielkopolska zou na een fout in de nabijgelegen vodkadistileerderij tot 30% alcohol bevatten. Chemisch expert Robert Wilczynski gebruikte gespecialiseerde apparatuur om het alcoholniveau in het Brancholinskiemeer te testen en ontdekte dat het vol alcohol zat. "Onze meetapparatuur kan zich niet vergissen. Het gaf een waarde van 30% alcohol weer. Dit meer is gevuld met wodka." Het nieuws verspreide zich als een lopend vuurtje in de omliggende dorpen en de bewoners haasten zich naar de plek om een voorraad in te slaan. Genowefa Licha, een 76-jarige vrouw die aan de oever van het meer woont, vreest. "Als God ons niet bijstaat, wordt de hele buurt dronkaard en blijft er op de plaats van ons mooie meer enkel een put over." bron: DS |
![]() |
dit lijkt me eerder een milieuramp, dan een lolligheid.
|
Na zdrowie...
|
dat is toch vervuild gaan al die mensen daar vaten van pakken :-D
|
Citaat:
|
Citaat:
|
:rofl:
|
In flessen doen, en verkopen! Winst maken!
|
Citaat:
|
Een beetje zuiveren en opzuipen, maar vermits het in Polen is, vermoed ik dat ze het eerste wel achterwege gaan laten. :wink:
|
tzou nog al erg zijn zouden ze daar wel van drinken zonder het te zuiveren
wie weet hoeveel mensen daar al in gezeikt hebben |
Citaat:
|
.... ze zullen in elk geval te zat zijn om nog mp3's te rippen :roll:
|
:p
|
... zowaar het eerste mirakel van zijne heiligheid Karel Wojtylla, nu nog twee mirakels te gaan en hij krijgt een plaatsken op den almenak :roll:
|
hahahahaha, ik moet daar naartoe
|
Je bent wel een beetje laat. De Polen hebben dat ondertussen allemaal opgezopen. Zie hier de sattelietfoto's van het meer in de 3 weken na de bekendmaking.
![]() |
Citaat:
|
Citaat:
Meertje van de een of de andere Moonshiner dat ze drooggelegd hebben zekers ? |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:22. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be