![]() |
"Terwijl er jaarlijks 100.000den euro's gespendeerd worden aan 'veilig vrijen-campagnes' is er nu in ons land een trend opgedoken die indruist tegen al die campagnes.
'Barebacking' of bewust onbeschermde seks komt na Amerika en onze buurlanden nu ook voor in het belgisch homomilieu! Zaterdag vond één van de eerste 'barebacking-party's' plaats op een boot in Antwerpen." HLN 25/08/2003 |
Nog een beeld op mijn netvlies. Je wordt bedankt!
|
Citaat:
|
Ja, begin alvast maar
![]() |
Ik vind het vreselijk dat mensen besmet zijn geraakt met aids door bloedtransfusies ed. Ook vind ik het heel erg dat mensen soms besmet zijn geraakt omdat hun partner aids had opgelopen en niets zei tegen de andere partner.
Maar aan lullen (excuseer mijn uitdrukking) die zulke risico's nemen en besmet geraken kan ik geen spatje medelijden hebben. Het ergste vind ik dat wij voor zulke oetlullen binnenkort de rekening mogen gaan betalen als ze gekregen hebben wat ze gezocht hebben. |
Eerst en vooral ik keur dit volledig af!! Maar misschien ware het nuttig dat je er bij vertelt dat dit ook in heteromiddens voorkomt. MAar ja onze homofoben kunnen weer eens negatief nieuws melden en daardoor voelen ze zich in hun nopjes.
|
Wel wel wel... durf de waarheid te vertellen en je bent direct een homofoob.
Bart de roze fascist slaat weer toe. :roll: |
Als je er zou bijvertellen dat het ook in heteromiddens voorkomt dan zou het de waarheid zijn en niet de waarheid zoals jullie die inkleden naar eigen goeddunken.
|
Bart ik lees in mijn krant dat het vooral voorkomt in homomiddens.
Ik had zulke term trouwens nog nooit gehoord. Maar ik heb zulke 'kick' (mijn kloten of beter gezegd ze zouden beter ne 'kick tegen hun kloten' mogen krijgen) niet nodig. Als ze dan toch ne kick willen dat ze dan russische roulette doen of zo. Maar dan liefst met alleen maar kogels in de revolver. Hetero's en homo's. :roll: |
of dat ook bij hetrokoppels gebeurd, daar heb ik mijn twijfels bij, het kan natuurlijk altijd ongewild, maar hier gaat het om gewild onveilig vrijen.
Ik heb maar één voorstel, wie gewild en gezocht aids oploopt zal zelf voor de medische kosten moeten opdraaien. |
in gva stond dit op de frontpage
eigenlijk vind ik dat wel raar want veel heterokoppels (vooral jongeren) vrijen nooit veilig meisje slikt de pil en dat is het |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
en de reetneukers blijven het maar goedpraten !!!!!!!!
|
Hmm... behoort dit tot de vrijheden die een mens verworven heeft????
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Spijtig dat het cordon hem zal muilkorven :( |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:01. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be