Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Buitenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=65)
-   -   geen blad voor de mond (https://forum.politics.be/showthread.php?t=53539)

devilke 12 juli 2006 08:48

geen blad voor de mond
 
flyers doen de ronde : beloning voor doden van homo's

Citaat:

Flier Offers NIS 20,000 for Killing Gays
13:03 Jul 11, '06 / 15 Tammuz 5766

(IsraelNN.com) A leaflet distributed in several neighborhoods in Jerusalem offered NIS 20,000 to anyone who kills participants in the International Gay Pride Parade scheduled to take place in Jerusalem next month.

The flier also suggested that fire bombs be used to kill the participants and gave instructions on how to construct them.

The parade has generated much opposition from many religious groups in the city who are opposed to the holding of such a parade in Jerusalem. Public opinion polls show that the vast majority of Jerusalem residents are against the parade.

Later this week, a police report is expected to be issued as to whether the parade is considered a security risk. If the report determines that it is, the parade may be cancelled.
ze zijn toch zoooo verdraagzaam

Antoon 12 juli 2006 08:53

Dat ze raad vragen aan de moslims. Die weten beter. :lol:

Knorretje 12 juli 2006 08:56

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Antoon (Bericht 1815430)
Dat ze raad vragen aan de moslims. Die weten beter. :lol:


Ja, die gaan de gay parade met plezier verwelkomen. :lol:

devilke 12 juli 2006 08:58

raar maar waar

moest dit in een ander arabish land gebeuren door moslims zou het forum te klein zijn, nu het "de uitverkorenen" zijn wordt het weg gelachen

Antoon 12 juli 2006 08:59

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Knorretje (Bericht 1815434)
Ja, die gaan de gay parade met plezier verwelkomen. :lol:

Ik stel voor dat ze er een in Mekka organizeren. De Gay parade wordt veranderd in de Gay Hadj . En dan kunnen ze daar ook rond die grote steen lopen. Met travestieten en al. :lol:

maddox 12 juli 2006 08:59

Het feit dat het brandbommen zijn die aanbevolen worden is echt wel een aanduiding dat het geen moslim pamfletten zijn.
Dat moeten we toch allemaal toegeven.

Maar het is weeral een prachtstaal van religieuze verdraagzaamheid nietwaar.

Knorretje 12 juli 2006 09:16

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Antoon (Bericht 1815442)
Ik stel voor dat ze er een in Mekka organizeren. De Gay parade wordt veranderd in de Gay Hadj . En dan kunnen ze daar ook rond die grote steen lopen. Met travestieten en al. :lol:


Als ze maar zedig gekleed lopen Antoon en hun hoofddoek goed dichtknopen, want ik veronderstel dat de 'dames' onder de gay-heren dan ook hun erotiserende hoofdlokken dienen te verbergen voor al die moslimventen die zichzelf niet kunnen onder controle houden.

En de 'provocateurkes' onder gays, male and female, kunnen zich nog altijd hullen in burquinis om hun vormen te verbergen.



http://www.ahiida.com/

Lof der Zotheid 12 juli 2006 14:25

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door devilke (Bericht 1815426)
flyers doen de ronde : beloning voor doden van homo's



ze zijn toch zoooo verdraagzaam

Waarom zegt ge niet gewoon en direct voor zijn raap: "ik haat joden, ik ben een antisemiet, ik kan geen joden uitstaan"? Want dat is in principe wat ge met al uw posts wilt zeggen...


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:40.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be