Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Binnenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Het verraad van Anciaux. (https://forum.politics.be/showthread.php?t=53898)

Harald 25 juli 2006 12:19

Het verraad van Anciaux.
 
Bert Anciaux speelt in op de franstalige strategie om de luchthaven van Zaventem te ontmantelen. Staat de SP.a mee achter dit verraad?
http://www.metrotime.be/nlnewsbelga.html?telexid=26330
Citaat:

24/07/2006 19:46
Anciaux wil luchthaven Zaventem ombouwen tot sportsite
(Belga) Om een einde te maken aan de problemen van het vliegtuiglawaai rond Zaventem stelt Vlaams minister van Sport Bert Anciaux voor om de luchthaven van Zaventem om te bouwen tot één grote sportsite. Als alternatief voor Zaventem, schuift hij de militaire luchthaven van Bevekom naar voor. Zo staat te lezen op Anciaux' website.


Volgens Anciaux, zelf gewezen minister van Mobiliteit en 'vader' van het spreidingsplan, is het Zaventem-dossier "een rotdossier waar niet snel een goede oplossing voor gevonden zal worden". Anciaux stelt daarom voor om de activiteiten van Zaventem elders in te planten, bijvoorbeeld door de militaire luchthaven van Bevekom om te vormen tot een zakenluchthaven. Tegelijk wil hij Zaventem uitbouwen tot één grote sportsite met gloednieuwe stadions en infrastructuur. Die investering is volgens Anciaux ook nodig als Brussel kandidaat wil zijn voor de Olympische Spelen in 2024. Volgens Anciaux is zijn plan onder meer goed voor het sportgebeuren en voor de levenskwaliteit van de omwonenden. (svr)
mvg

Harald.

solidarnosc 25 juli 2006 12:20

Bestaat reeds een topic over.

Metal Tom 25 juli 2006 12:20

Laat de zotten in vrede leven

voicelesscharlie 25 juli 2006 12:24

Heeft ie weer zijn pilletjes niet genomen.:roll:

Lof der Zotheid 25 juli 2006 12:33

Gaat 'm straks weeral bleiten...

Chyron0 25 juli 2006 13:11

Ik snap niet hoe zo'n geflipte egotripper nog aan stemmen geraakt.
Hoewel. Hij heeft zijn entertainment value.

Diatonos 25 juli 2006 13:17

Topic bestaat reeds: http://forum.politics.be/showthread.php?t=53885


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:58.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be