![]() |
Moeilijkheden om op het forum te geraken.
Ik heb nogal wat moeilijkheden om op het forum te raken. via de website politics.be lukt het zelden, enkel via e-mail (politics.be mailer) lukt het wel vlot. Wat is de oorzaak en zijn er nog die met dezelfde problemen kampen?
|
Citaat:
Heb je geen problemen met je eigen computer ? Misschien heb je een virus of spyware op je pc binnengekregen. |
Ik heb recent een andere PC en het probleem blijft. Het is ook niet altijd, soms lukt het wel om via de site op het forum te geraken maar meestal niet.
|
Kunt u iets duidelijker omschrijven wat voor 'moeilijkheden' u ervaart?
Mvg, Pieter Vandoorne. |
Als ik via de site op forum klik krijg af en toe de melding: Pagina is verstreken. via de mailers heb ik geen enkel probleem om op het forum te geraken.
|
Is misschien een probleem bij Telenet? Ik had gisteravond hetzelfde probleem, ook bij andere websites. Nu is alles weer normaal.
|
--- oh oh, en dit is dus "dubbel", dat ligt dus ook aan het forum. ;-) ---
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:02. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be