![]() |
Andermaal een pakkend en waargebeurd verhaal dat getuigt van heroïsche moed. Deze keer een verhaal uit augustus 1940, hoe de Japanse Consul-generaal Chiune Sugihara en zijn vrouw Yukiko duizenden joden hielpen ontsnappen uit Litouwen.
Ondanks het verbod van Buitenlandse Zaken in Tokio, besliste Sugihara om slechts dat te doen wat zijn geweten hem ingaf. Na de oorlog zouden de meesten nazi-misdadigers zich onschuldig vinden en verklaren slechts bevelen te hebben uitgevoerd. [size=6]Niet voor Sugihara![/size] ![]() Litouwse nationalisten knuppelen joden dood onder de goedkeurende blikken van de Einsatzgruppen van de nazi's. een kort fragment:
Lees er alles over op thePiano's website: http://www.thepiano.tk |
ThePiano je bent een slecht mens.
zo'n beelden zijn nu echt het laatste wat we willen zien. ze doen ons denken aan het beest in ons dat we steeds moet onderdrukken om niet aan de oppervlakte te komen. heb je geen foto's van bloemen of zo? :wink: |
Citaat:
Een preview ;) ![]() |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:38. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be