![]() |
de paarse verdeelsteutel
De nationale loterij, de onuitputbare bron van talrijke belgiscistische organisaties en initiatieven kreeg een nieuwe raad van bestuur die er als volgt uitziet: 4 PS, 2 MR, 1 CdH, 1 Ecolo, en voor Vlaanderen 3 VLD, 2 sp.a, 1 CD&V en 1 groen.
Maar dit zijn natuurlijke geen politieke benoemingen! |
Kan je ook eens iets inhoudelijks erbij vermelden hoe de samenstelling van de raad van bestuur concreet verloopt?
Is anders wel heel makkelijk om flauwe zever hierover te verkopen. Als je de procedure van toekenning niet kent, niet erg, maar durft het dan wel toe te geven. |
Citaat:
Is de Nationale Loterij niet de GROOTSTE sponsor van 0110?! En wie zag er geen politieke inmenging in?! |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Geef dat dan toch gewoon toe! :roll: |
Citaat:
|
(Belga) Het Brusselse gerecht heeft gisteren huiszoekingen uitgevoerd op de hoofdzetel van de Nationale Loterij. Dat vernam De Tijd en bevestigt Estelle Arpigny, de woordvoerster van het Brusselse parket. Het onderzoek gaat over mogelijk geknoei in de hoogste regionen van de Nationale Loterij, schrijft De Tijd woensdag.
De speurders van de centrale dienst Corruptie van de federale politie zouden vooral de rol onderzoeken van de marketingdirecteur van de Nationale Loterij, Marc Frederix. Sinds 1 maart 2003 is het marketingbeleid van de Nationale Loterij in handen van Frederix. Hij werkte voordien al voor de Loterij via zijn publiciteitsfirma Karamba. Het gerecht heeft aanwijzingen dat Frederix in zijn functie van marketingdirecteur, al dan niet rechtstreeks, grote contracten bleef toekennen aan Karamba en daaraan verbonden bedrijven. (dwm) Wedden dat het één van die PS-creaturen is! |
Een lijst van wie en wat die mannen alle sponseren zou wel eens interssant kunnen zijn.
|
Weeral eigen volk eerst
Citaat:
|
Citaat:
Frederix is van SP.A-signatuur. Hij werd in de Loterij gelanceerd door partijvoorzitter Johan Vande Lanotte. Corruptie is nu eenmaal de norm bij socialisten. |
al goed dat de SPA tenminste een democratische partij is he....
|
Ik zat er niet ver naast, alleszins is het weer een socialist! Ik begin te geloven dat het een genetische afwijking is bij die gasten!
|
Citaat:
Het unicum zal binnenkort tentoongesteld worden en op sterk water gezet worden.... |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:41. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be