oz457 |
29 september 2006 07:59 |
Opsluiten en varkensvlees als eten, elke dag...
Politie bewaakt bedreigde cipiers
vrijdag 29 september 2006  23 min. geleden
(Belga) De cipiers van de gevangenissen van Vorst en Sint-Gillis krijgen voortaan politiebewaking op weg van en naar het werk. Dat schrijft de krant Het Laatste Nieuws vrijdag. Sinds de dood van een jonge Marokkaanse gedetineerde in Vorst is de sfeer in en rond de gevangenis te snijden.
© BELGA
De maatregel komt er nadat twee cipiers op de tram werden aangevallen door migrantenjongeren. De twee werden bedreigd met een mes en uitgescholden voor "moordenaars". Sindsdien krijgen alle cipiers een politie-escorte naar de personeelsparking en naar stations in de omgeving. Ook in de gevangenis is de toestand gespannen. De gedetineerden schelden de cipiers uit en proberen rellen uit te lokken. Al twee keer weigerden de gevangenen na hun wandeling terug naar hun cel te gaan. De migrantenjongeren achten de cipiers mee verantwoordelijk voor de dood van de jonge inbreker Faycal Chaaban. Die stierf zondag in de gevangenis van Vorst na een inspuiting met een kalmeermiddel. (voc)
-------
Opsluiten en die kerels goed laten begrijpen wie hier de baas is. Maar met deze huidige regeringsleiders is dat een natte droom.
Zoals Ericferemans zegt... allemaal de schuld van het VB.
Ericske, zeg me nu eens concreet; hoe ga jij deze situatie aanpakken?
|