![]() |
krankzinnige argumenten
De laatste tijd grijpen de slinksen steeds meer terug naar de meest krankzinnige argumenten die ze dan in volle goebbels stijl zoveel maal herhalen dat ze er zelf nog in beginnen te geloven.
Zo las ik net op het VTM forum van de idioot van dienst dat met het VB aan de macht men geen engelstalig nick meer zou mogen nemen op het net... je vraagt je af waar ze het halen. Het is weer iets wat anders dan de andere geschifte leugens, maar het blijft krankzinnig. |
Och, iedereen kan zien dat alle registers om VB te pakken zijn opengetrokken. Of het zal helpen is een andere zaak. Vandaag komen "de mensen" er openlijk voor uit dat ze VB stemmen, dat was de vorige verkiezingen ondenkbaar. De overige partijen doen het in de broek waar ze staan, zonder uitzondering. Morgen volgt de zoveelste zwarte zondag !!!
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:31. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be