Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Gemeenteraadsverkiezingen 2006 (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=131)
-   -   ACV-dictatuur (https://forum.politics.be/showthread.php?t=63657)

Zwarte Spion 11 oktober 2006 08:48

ACV-dictatuur
 
Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door De Standaard
ACV straft Belang-kandidaten

De christelijke vakbond ACV gaat alle kandidatenlijsten van het Vlaams Belang en van Front National uitpluizen op de aanwezigheid van vakbondsleden. Alle ACV'ers die afgelopen zondag bij de lokale verkiezingen op een Belang- of FN-lijst hebben gestaan, zullen zonder pardon uit de vakbond worden gesloten.

Dat maakte nationaal ACV-voorzitter Luc Cortebeeck gisteren bekend.

De harde opstelling van de vakbonden tegen sympathisanten van extreem-rechts is niet nieuw. Maar meestal gaat het daarbij om vakbondsmilitanten, om bedrijfsgedelegeerden bijvoorbeeld.

Dit keer wil Cortebeeck ook de gewone leden aanpakken. ,,Zij horen niet bij ons thuis.'' Volgens het ACV werden in de voorbije jaren ,,meer dan honderd'' militanten uitgesloten wegens hun extreem-rechtse opvattingen.

Vlaams Belang loopt al jaren storm tegen deze schrappingen door de vakbonden. Binnen de juridische dienst houdt een speciale cel zich bezig met de begeleiding van Belang-militanten die met hun vakbond in de problemen komen. (jir)

Weeral een mooi staaltje van democratisch inzicht. De volgende overwinning van het Vlaams Belang wordt nu al voorbereid... nogmaals door onze tegenstanders. Ze leren het niet!

Jan Meuleman 11 oktober 2006 08:57

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Zwarte Spion (Bericht 2069448)
Weeral een mooi staaltje van democratisch inzicht. De volgende overwinning van het Vlaams Belang wordt nu al voorbereid... nogmaals door onze tegenstanders. Ze leren het niet!

Dat is de kristelijke Verdraagzaamheid.

Pietje 11 oktober 2006 08:58

Dubbel

MARE 11 oktober 2006 08:59

Down with the Unions!!!

neutron 11 oktober 2006 09:04

En de traditionele vakbonden zijn zelf corrupt. Denk niet dat ze hun leden helpen.

Gelukkig is er een neutrale vakbond, Neutr-On

samen tegen corruptie en onrecht...

www.Neutr-On.be

Arnold 11 oktober 2006 09:14

http://forum.politics.be/showthread.php?t=63645

mvg,
Arnold.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:44.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be