![]() |
Ik hoorde zopas op het nieuws dat meer en meer Vlamingen overtuigd zijn van de noodzaak voor ontwikkelingshulp. Dit is een goede zaak die me persoonlijk nauw aan 't hart ligt en waaraan ik meewerk.
De recente peiling toont ook aan dat 80% van de Vlamingen geen stemrecht wil voor vreemdelingen. Beide vaststellingen zijn verheugend. Elke maatregel die het de vreemdelingen hier gemakkelijker maakt vergroot de wereldwijde vluchtelingenstroom. Mensenhandelaars worden rijk, de rappen met geld en relaties komen naar hier en de sukkelaars blijven ginder verweesd achter. De opname van vreemdelingen kost zeer veel en vergroot het probleem ook voor ons. Het is dus duidelijk. Elke partij met visie voor de toekomst moet streven naar: meer doelgerichte ontwikkelingshulp, en geen stemrecht en geen knuffelbeleid voor vreemdelingen hier. |
Citaat:
|
Citaat:
Of ontwikkelingshulp de vluchtelingenstroom naar hier zou tegengaan, daar heb ik heel sterke twijfels bij. De appetijt voor ons consumptieniveau wordt daar ginderachter alleen maar door gewekt, en mits wat opstokerij van mensenhandelaars denken die sukkelaars"wow, in de thuislanden van de Witmensen gaan we nog veel meer krijgen, dus op naar ginder". |
Citaat:
Hoch wat stommerikken zijn die blauwe frakskes in onze BRUSSELS INTERNATIONAL, die dat geloven. Zelfs de Russen geloven dat niet! |
Citaat:
We hebben trouwens geen keuze. Ofwel helpen wij om die landen van herkomst leefbaar te maken ofwel komen ze allemaal naar hier. |
Meer ontwikkelingshulp zou ook wel eens meer migratie kunnen betekenen. Mensen hebben nu ginds totaal geen middelen om naar het Westen te komen. Door ontwikkelingshulp zouden ze die wel kunnen krijgen.
Wat volgens mij trouwens een prima zaak is. |
inderdaad, een doelgerichte ontwikkelingshulp daar kan niemand tegen zijn, maar spijtig genoeg maakt de praktijk er een potje ongeregeld van waardoor de echte ontwikkelingshulp bij vele mensen een wrange nasmaak heeft, zelfs al is het goed bedoeld. Als een land dan nog een paar paljassen als minister rondlopen heeft zoals een zekere Michel of een Verwilghen die naar eigen goesting wat geld gaan rondstrooien dan is de zaak compleet !
|
Citaat:
Trouwens deze hulp moet gepaard gaan MET IMMIGRATIESTOP. |
Citaat:
|
Ik denk dat u boer_bavo misverstaat. Goede, doelgerichte ontwikkelingsamenwerking zal migratie niet tegenhouden, integendeel het zal de mogelijkheid voor de plaatselijke bevolking om te migreren veel eenvoudiger maken dan nu het geval is en daar is ook helemaal niet op tegen.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:26. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be