Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Binnenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=13)
-   -   De VRT heeft journaliste Sofie Demeyere zwaar op de vingers getikt. (https://forum.politics.be/showthread.php?t=66212)

PAJOT 31 oktober 2006 19:35

De VRT heeft journaliste Sofie Demeyere zwaar op de vingers getikt.
 
De VRT heeft journaliste Sofie Demeyere zwaar op de vingers getikt. Het is de gewoonte om tieners en twintigers van allochtone afkomst te omschrijven als "jongeren". *

Zo hoort U met de regelmaat van een klok : jongeren dit, jongeren dat ... Sofie Demeyere heeft zich echter laten gaan en de feiten vermeld zoals ze zijn en dat is not done aan de Reyerslaan.


De letterlijke tekst gaat als volgt : een 23 jarige Brusselaar van Marokkaanse afkomst. Demeyere dreigt nu ontslagen te worden. "Jongeren" zijn het, en het zullen dus willens nillens aan de Reyerslaan "jongeren" blijven.


Alle mensen op de VRT radio- en tv-nieuwsdienst zijn bij deze verwittigd.


De bewuste reportage : http://www.vrtnieuws.net/nieuwsnet_m...etails/0610...


De extreem-linkse VRT is zodanig verzuurd en bekrompen van geest dat we er af en toe heel hard kunnen om lachen !


* Net als de aparte behandeling van het "extreem-rechtse" VB (op een zeer zure haatdragende manier telkens ingesproken) één van de vele regels bij de VRT.


bron : de muurkrant





Wat heeft Boergeois al gedaan om die kremlinzender ook maar 1 mm objectiever te maken ? nada nada

Eigenlijk zouden het miljoen VB kiezers gewoon hun bijdrage aan die rode maffia zender van de belastingen moeten aftrekken.

solidarnosc 31 oktober 2006 19:37

Als de VRT dan zo extreem-links is waarom besteden ze dan ruim aandacht aan het ontbinden van het Sint-Maartensfonds en sturen ze zelfs nog geen radio-journalist om een verlag te doen van CAP en diens plannen om deel te nemen aan de verkiezingen in 2007

Pietje 31 oktober 2006 19:40

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door PAJOT (Bericht 2124313)

uw link werkt niet.


Page not found

Kay_ 31 oktober 2006 19:46

Oei, nu gaan ze Martine Tanghe zeker moeten buiten gooien. Die zei immers bij de overval in Lede onmiddellijk dat het om een allochtoon ging.

Waar hebt u overigens ergens een betrouwbare bron over die aanvaring tussen de VRT en Demeyer?

Veel zever en dat is het dan ook*geeuw*

Erw 1 november 2006 09:10

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door kay-gell (Bericht 2124348)
Oei, nu gaan ze Martine Tanghe zeker moeten buiten gooien. Die zei immers bij de overval in Lede onmiddellijk dat het om een allochtoon ging.

Waar hebt u overigens ergens een betrouwbare bron over die aanvaring tussen de VRT en Demeyer?

Veel zever en dat is het dan ook*geeuw*

Hebt u overigens ergens een betrouwbare bron over die uitspraak van Martine Tanghe?

lenca 1 november 2006 09:23

de link werkt niet.

RASPOUTINE 1 november 2006 09:36

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door lenca (Bericht 2125437)
de link werkt niet.

De link is gewoon buiten dienst gezet!

Alles moet en zal ook in handen komen.
Politieke benoemingen gingen stoppen het hebben er nog nooit zoveel geweest.
Alles zal voortaan gebeuren op twee verschillende manieren, de zachte en de harde.
Zoals Siegfried Bracke in terzake het doet, vrienden pakt hij zacht aan en de anderen die sneuvelen...
Aan de uitdrukkingen en zijn "smile" kun je zien wie zijn vrienden zijn.
VRT verlos ons van het kwade!

Erw 1 november 2006 09:53

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door RASPOUTINE (Bericht 2125461)
De link is gewoon buiten dienst gezet!

Alles moet en zal ook in handen komen.
Politieke benoemingen gingen stoppen het hebben er nog nooit zoveel geweest.
Alles zal voortaan gebeuren op twee verschillende manieren, de zachte en de harde.
Zoals Siegfried Bracke in terzake het doet, vrienden pakt hij zacht aan en de anderen die sneuvelen...
Aan de uitdrukkingen en zijn "smile" kun je zien wie zijn vrienden zijn.
VRT verlos ons van het kwade!

Misschien een lesje om de volgende keer de tekst te kopiëren (of een screencap) en te bewaren. Als ze verdwijnt heb je tenminste dat nog.

Kay_ 1 november 2006 14:46

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Erw (Bericht 2125424)
Hebt u overigens ergens een betrouwbare bron over die uitspraak van Martine Tanghe?

Ja,het VRT journaal zelf uiteraard.

Friedman 1 november 2006 15:52

VRT journaal is geen betrouwbare bron...

Meer en meer zal de televisiemarkt ook gaan globaliseren. IPTV zal er voor zorgen dat iedereen alle tv-zenders van over de hele wereld kan volgen. Iedereen zal bovendien televisie kunnen maken.
De VRT zal dan mooi door de mand vallen, het enige voordeel dat ze zullen hebben is de taal.

Kay_ 1 november 2006 16:52

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Friedman (Bericht 2126466)
VRT journaal is geen betrouwbare bron...

Ik gebruik het journaal als bron over een uitspraak die ze op datzelfde journaal hebben gedaan. Als u dan het journaal zelf als onbetrouwbaar bestempeld....

Friedman 1 november 2006 20:21

dat was ironisch bedoeld

leeuwenhart 1 november 2006 21:24

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door PAJOT (Bericht 2124313)
De VRT heeft journaliste Sofie Demeyere zwaar op

Wat heeft Boergeois al gedaan om die kremlinzender ook maar 1 mm objectiever te maken ? nada nada

Eigenlijk zouden het miljoen VB kiezers gewoon hun bijdrage aan die rode maffia zender van de belastingen moeten aftrekken.

Bourgeois en objectiever maken. Kun je me dit eens uitleggen?
Dus vanuit de politiek de VRT objectiever maken.

Of wil je zeggen objectiever volgens de extreem rechts logica?

KrisKras 1 november 2006 21:36

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Friedman (Bericht 2127234)
dat was ironisch bedoeld


dus je vind het wel een betrouwbare bron, ofwa?

Friedman 1 november 2006 21:43

neen, ik vind de VRT geen betrouwbare bron... ge snapt het wel

Kim 1 november 2006 21:47

@ Pajot:

Kan u misschien een link geven waarop er enige grond te vinden is voor uw stelling? Uw bron "de muurkrant" lijkt me niet echt zo betrouwbaar (er is geen link te vinden, geen artikel etc.)

another brick 1 november 2006 21:48

De modale burger snapt ondertussen ook wel dat het woordje 'jongere' negen keer op de tien slaat op een allochtoon.
Anders haasten de media zich wel dat het om een Belg gaat, zoals in Lede....

Geertje 2 november 2006 10:14

Tja, wat had je verwacht van de Islamo-socialistische propagandaomroep. :lol: :lol: :lol:

Elk jaar 10 miljard oude Belgische franken in de propagandastrijd voor het socialisme en de islam.

Conscience 2 november 2006 11:23

Ik vond vroeger dat die verwijten aan de VRT zwaar overdreven waren...tot ik een paar maand geleden de VRT 'betrapte' op een bewuste leugen.
Het gaat over de kwestie van de man die op de tram in Antwerpen doodgeklopt werd door een aantal allochtonen. De aanklacht luidde eerst 'doodslag'. Dat is slagen toebrengen met het oogmerk om te doden en die de dood tot gevolg hebben. Achteraf werden de feiten geherkwalificeerd als 'opzettelijke slagen met de dood tot gevolg'.
Groot was mijn verbijstering toen ik de aloude blonde op het VRT nieuws hoorde zeggen zonder blikken of blozen dat de feiten geherkwalificeerd waren als 'onopzettelijke slagen met de dood tot gevolg'.
Mijns inziens kan je dergelijke vergissing enkel bewust doen, vanuit de visie 'verdomme, opzettelijke slagen en verwondingen klinkt nog veel te gemeen'.
Als 's geprobeerd iemand onopzettelijk te slaan? Die kwalificatie wordt enkel toegepast als je met je auto tegen een andere rijdt etc.

Laat me duidelijk zijn: veel liever had ik dat het incident onopzettelijk was geweest of helemaal niet was gebeurd. Maar een bewuste misleiding presenteren die enkel werkt omdat je ervan uitgaat dat je eigen kijkers dommekloten zijn die je kan misleiden heeft mij in elk geval de ogen geopend.

Sedertdien bekruipt mij het onbehaaglijke gevoel dat er lui bezig zijn mij te bedriegen, niet in de zin van 'zakkenvullers' of 'oplichters', nee, veel gemener in de zin van de Pravda, of Joseph Goebels, en stel ik me voortdurend de vraag in welk kamertje op de VRT dit soort zaken bedisseld wordt. Hebben ze een checklist? Wordt die regelmatig bijgewerkt? Wordt er via opiniepeilingen nagegaan of desinformatie werkt en in welke mate ze die kunnen bijsturen? Gaat het over mensen die verwachten dat ze daardoor een betere post krijgen? Of nemen ze zelf initiatief om op die manier in de gunst te komen van bepaalde lui? En zitten ze daar dan 's avonds om te lachen, bij een met mijn taxgeld betaalde pint?

PGrealist 2 november 2006 11:58

Vrij sneu allemaal. Waarom wordt het beestje niet gewoon bij de naam genoemd? Net als:Noord Afrikaan is krantentaal voor Marokaan, heeft de buitenlander of de allochtoon het gedaan? Toen pissen, plassen werd is het gezeik begonnen!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:11.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be