![]() |
Jongeman onder tram geduwd in Antwerpen
Jongeman onder tram geduwd in Antwerpen
HLN BREAKING NEWS Op de Rooseveltplaats in Antwerpen is omstreeks zeven uur vanavond een jongeman onder een tram terechtgekomen. Hij werd onder het voertuig geduwd door andere jongeren en is overleden aan zijn verwondingen. Volgens de politie zou het gaan om een afrekening tussen allochtone jongeren. Het confict zou al begonnen zijn op een bus, waarvan de jongeren zijn afgestapt op de Rooseveltplaats. De daders zouden nog niet zijn gevat. Dadelijk meer. |
Citaat:
|
Het zal maar weer een akkefietje zijn, een klein afrekeningeske tss enkele jongeren, gebeurt alle dagen...doodnormaal...zucht.:roll: Enfin, ofwel zal het weer goedgepraat worden, vergoeilijkt (het lag aan de taal, de kansarmoede en de racisten onder ons), ofwel zo snel mogelijk vergeven en vergeten worden. DE manier van werken bij uitstek.
Achterlijke kerels die zoiets doen gewoon. Oppakken en afvoeren voor jaren cel, liefst in hun eigen land, voor zo'n koelbloedige moordenaars wil ik niet betalen. Meer hoort men niet meer te doen met mensen die tot zoiets in staat zijn. |
Ben eigenlijk eens meer benieuwd naar wat de aanleiding zou zijn.
|
Lekker verdraagzaam.
|
Oppakken en uitzetten die handel.
|
Zelfs nog geen bronvermelding,laat staan een mening van de threadstarter Waar zijn de modjes?
|
Citaat:
En ik wacht liever nog wat af om er iets over te zeggen aangezien we nog veel te weinig weten. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Het is heet van de naald zoals ze zeggen en meer dan een thread waard.
|
Forumregels tellen voor iedereen !!!!
|
het lijstje blijft groeien, een geluk dat we zo verdraagzaam zijn. Nog maar eens de andere wang toekeren zeker ?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Wat mij aangaat, is over WAT ze inhoudelijk betekent. |
De moderators mogen juist tevreden zijn dat er veel mensen op hun site komen en er gediscussieerd kan worden over alle mogelijke onderwerpen.
Staat een onderwerp je niet aan lees ze dan niet of reageer er dan ook niet op. |
Gelieve de discussie rond het al dan niet mogen open zijn van dit topic te richten tot de administratie en moderatie in S&M en hier enkel het thema zelf te bespreken.
Verder bedisselen daaromtrent hier zal als spam aanzien worden en als dusdanig bestraft. Dank u, mvg Elo Uw buurtmoderator |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:52. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be