Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Binnenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Vrijdag ? (https://forum.politics.be/showthread.php?t=67772)

Stein 13 november 2006 08:47

Vrijdag ?
 
In de Duitse media rommelt het. Volgens geruchten zou Bernd Pischetsrieder , de grote baas van Volkwagen AG vrijdag bekend maken dat in Vorst 3000 tot 4000 arbeiders hun baan zullen verliezen.

Vorenus 13 november 2006 08:50

Zou ik ook doen. Wat is het nut om een bedrijf te houden of te investeren waar ze om het minste al staken.

Als er ontslagen vallen moeten ze niet naar Bernd Pischetsrieder wijzen maar naar de vakbonden die deze climaat geschept hebben.

Herr Flick 13 november 2006 08:52

Ze mogen daar in Vorst al heel blij zijn, als ze t fabriek nie gewoon dicht doen.

Stein 13 november 2006 08:55

Bernd gaat hoe dan ook knijpen waar het voor hem het minste zeer doet. "Logische" keuze is dan Vorst.

Stein 13 november 2006 08:59

Bovendien, VW maakt het productieproces te duur. Een Golf produceren kost 36 uur, een Megane 18 uur.

Bill 13 november 2006 09:07

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Stein (Bericht 2159265)
Bovendien, VW maakt het productieproces te duur. Een Golf produceren kost 36 uur, een Megane 18 uur.

Het resultaat is er dan ook naar.;-)

Tavek 13 november 2006 09:12

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Bill (Bericht 2159276)
Het resultaat is er dan ook naar.;-)

Touche ;)

Neen, VW maakt kwaliteit, maar ze zijn echt te duur vind ik.....

Voodoo Child 13 november 2006 09:24

maw koop nu wat VW aandelen :D

Khonnor 13 november 2006 10:18

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Tavek (Bericht 2159280)
Touche ;)

Neen, VW maakt kwaliteit, maar ze zijn echt te duur vind ik.....

en ze zijn zo lelijken gezichtsloos als wat....

"if you would hae the choice between buying a vw golf andd an alfa romeo 147, knowing that the alfa falls apart after three years, that its build quality is poor... you would go for the alfa anyway."

guerin 13 november 2006 10:35

Weg met alle bazen,de bedrijven in eigen beheer.
van ieder naar vermogen, voor ieder naar behoefte

kelt 13 november 2006 19:20

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Hellfigger (Bericht 2159247)
Zou ik ook doen. Wat is het nut om een bedrijf te houden of te investeren waar ze om het minste al staken.

Als er ontslagen vallen moeten ze niet naar Bernd Pischetsrieder wijzen maar naar de vakbonden die deze climaat geschept hebben.

Exuseer maar VW Vorst is een echte "bufferfabriek" gebleken totnogtoe.Als ze er elders geen doen meer aan zagen kwamen ze naar Vorst....zelfs Seats ,Audi's en Skoda's zullen ze daar maken als het moet!

Het is heel eenvoudig....overal binnen het VW-concern rollen koppen,tot die van de grote baas Pitschenrieder toe(hij mag het nog deftig inkleden maar de raad van beheer wil hem weg!)...en ook de bufferfabrieken moeten bloeden.....


Laat dat "gestaak" als argument maar achterwege..."tussen het staken door" werken ze daar langer,harder en efficienter dan Emden en Wolfsburg! Daar moesten ze de mensen bij hun haar weer sleuren richting normale werkweek-uren,maar dat zal hoogstens een manierblijken om het fundamentele capaciteitsoverschot te bestendigen natuurlijk :roll:

Revolutie 13 november 2006 20:10

Dat ze maar niet bij GM gaan snoeien.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:47.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be