![]() |
Waarom mag je niet uit de staat stappen?
Carl Devos spreekt in het maandag interview in De Morgen (en vele anderen met hem) over een "aberratie" wanneer hij het heeft over Guy Verhofstadt die in zijn eerdere burgermanifesten pleitte voor het recht om uit de staat te stappen.
Nochtans, wanneer je even een analogie bedenkt, wordt snel duidelijk dat de verplichting om deel uit te maken van een staat niets anders is dan slavernij. Welke organisatie neemt een substantieel deel van je loon af, legt je zijn regels op (die al dan niet democratisch verkozen zijn door de clubleden) en besluit dan nog eens dat je niet uit de club kan treden. D�*t is een aberratie! |
Als je uit de staat stapt, welk wegennetwerk ga je dan nog gebruiken?
|
Privatiseren is een oplossing, maar aangezien dat er niet inzit, zou je een basisbijdrage hiervoor en voor het gerechtsapparaat kunnen betalen.
|
Citaat:
Zo had ik het nog niet helemaal bekeken. Bedankt voor deze zinnige uitspraak. |
Citaat:
|
men mag voor mijn part 'uit de staat stappen'. dan verliest men daarbij alle grondwettelijke rechten en wordt men vogelvrij.
de staat kan zal u dan in principe van haar grondgebied uitwijzen. u kan misschien asiel aanvragen in kazachstan. |
Interessant. Bestaat er eigenlijk wel een "procedure" om zelf je nationaliteit/staatsburgerschap te annuleren?
|
Belasting is diefstal
Staat is slavernij En ochot, als Simonnenke geen gebuik kon maken van publieke diensten en sociaal kapitaal van allerlei aard, dat zou hij als een totaalverlamde niet meer uit zijn zetel kunnen komen. Maar hij wil een free ride, en overal rondgedragen worden op de rug van zijn slaafjes... |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
wat ga je met je huisvuil doen ? en mag de riolering van je huis ook afgesloten worden ? heb je eigen een eigen elektriciteitsbron voorzien ? en zuiver je de uitstoot daarvan voldoende ? oops nee, vergeet die elektriciteit dat is een privé bedrijf dat levert, dus dat lukt nog ... maar de riolering, de waterzuivering, die loopt genationaliseerd he, daar kan je niet onderuit ... of stap je wel uit de staat, maar niet uit de gemeente/gewest ? allez kom, geef eens wat antwoorden op dagdagelijkse problemen |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Mij ging het vooral om het principe dat je een slaaf van de staat bent zolang je je niet mag afscheiden. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Je kan gemakkelijk Statenloos worden. Je hoeft alleen maar je ID-kaart in de fik te steken... |
Citaat:
En als ik je op bus of trein aantref als zwartrijder, ga ik je er eigenhandig afgooien. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:49. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be