![]() |
Dikke vrouw blijft in grot vastzitten
In een bekende Zuid-Afrikaanse grot heeft een bijzonder lijvige vrouw bijna twaalf uur vastgeklemd gezeten. Daardoor kwamen ook 23 andere toeristen vast te zitten. De vrouw kon uiteindelijk met vloeibare paraffine en een katrol uit haar netelige positie worden bevrijd.
De vrouw raakte beklemd in de zogenoemde Liefdestunnel van de Cango-grotten. Tijdens de bevrijdingsactie kregen de andere slachtoffers water, dekens en andere hulpgoederen. De vrouw moest in een ziekenhuis worden opgenomen. |
Ik bezocht de Cango-caves vier jaar geleden. Prachtige omgeving. Vlakbij het gezellige Oudtshoorn en het wonderlijk en rijk verzorgde hotel De Opstal.
Het was daar wel soms claustrofobisch, je hoeft helemaal niet al te dik te zijn om ergens strop te zitten. |
Een vrouw in een liefdestunnel?8O
|
Citaat:
|
Vandaag in de krant Die Burger (Afrikaans):
Citaat:
|
fantastische taal toch, dat zuid-afrikaans!
|
Citaat:
|
Spreek uit:
Afrekoans |
Citaat:
|
Citaat:
:lol: rofl |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:18. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be