Turkje |
15 december 2003 17:25 |
Dat Hugo Coveliers een rasechte Antwerpenaar is, weten we al langer. Dat hij nu ook zijn imago letterlijk waarmaakt, had waarschijnlijk menigeen niet verwacht. De man met de grote mond, blijkt immers maar een klein hartje te hebben.
Liever dan de clan van de "Albanese maffiabaas" achter zich te laten, zijn eerlijkheid voor zich te houden, en zijn lot in de handen van de kiezer te leggen, verkiest Coveliers de postjes die hij nog heeft, te houden. Hij zal immers (ondanks "drie publieke vernederingen", dixit Coveliers nog vorige vrijdag), "loyaal blijven aan de partij". Een partij die hem "op een bijzonder weinig democratische manier" opzij heeft gezet.
Waarschijnlijk voelt Hugo zich dan toch thuis bij deze partij die de democratische waarden zo met de voeten treedt? Kan ook wel, want het is al langer dan vandaag geweten dat de VLD nog altijd de partij van de egotripperkes is (dit in tegenstelling tot de SPA die met een duidelijke leidersfiguur naar het strijdtoneel trekt), een partij waarbij persoonlijke ambities al veel langer doorwegen dan een gemeenschappelijke visie, een partij ook die met niets meer aan elkaar wordt gehouden dan "het liberale gevoel". Dat dit "liberale gevoel" dan nog eens anders wordt geïnterpreteerd bij elk VLD-lid dat hierover ondervraagt wordt, maakt de dalende populariteit in de recente polls meer dan duidelijk.
De keuze voor de kiezer zal zich tijdens de volgende verkiezingen dan ook verder beperken tot : kiezen voor slecht, slechter of slechtst.
|