![]() |
“De Post heeft zo haar eigen manier om een verjaardag te vieren. Afgelopen weekend besliste het overheidsbedrijf het eenjarige bestaan van de prior-zegel (november ’02) te vieren met een prijsverhoging van een slordige 12 %, van 49 naar 55 eurocent. De non-prior-brief wordt 7 % duurder, van 41 naar 44 eurocent.”
Aldus Frieda Brepoels |
Marie-José
De duurdere priorzegel is het gevolg van het frauduleus gebruik van de portvrije enveloppes doot FDW |
en VB :p
|
Hier is al een draadje over:
http://forum.politics.be/viewtopic.php?t=8108 |
De priorzegel is opgeslagen omdat de schoenen van de postbodes meer verslijten, wij hebben een brief opgestuurd MET priorzegel op 4/12/03 naar de omgeving van Bremen in duitsland en is heden nog niet angekomen.
|
[size=6]VERDOKEN BELASTING[/size]
Inderdaad nog maar eens een verdoken belastingsverhoging. Paars geeft een bloemschepje aan belastingsvermindering maar komt het met de kruiwagen terughalen. Wie zijn toch maar die stommerikken die op deze partijen kiezen. :evil: |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:32. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be