![]() |
"Als Coveliers niet terug senaatsfractieleider van de VLD mag worden dreigt hij een nieuwe rechtse partij op te starten.
Een partij die het gevolg is van de linkse koers die de VLD nu vaart. Een partij waar N-VA'ers welkom zijn alsook Liberaal appel en Veilig blauw."aldus VRT-teletekst Hugo,dit is de verkeerde weg als je De Gucht wil raken(zie Beysen)!!! |
Citaat:
|
Opstappen moet hij doen, de VLD heeft hem lelijk bedrogen ! De VLD-top heeft hem een mes in de rug gestoken, dit komt nooit meer goed.
|
Het is logisch dat hij deze VLD verlaat maar start dan toch niet opnieuw een nutteloze partij !
|
Citaat:
|
Als hij vindt dat geen enkele partij nog zijn overtuigingen deelt, is een eigen partij oprichten de enige echt juiste oplossing.
|
Zou hij niet beter doen wat een deel van zijn kiezers reeds zullen doen :
overstappen naar het Vlaams Blok . De enige echte oppositie. |
Citaat:
Dan zal hij zeker bij het Vlaams Blok horen, dé partij die bekend staat om haar open structuren en interne democratie! Toch? :lol: |
Citaat:
die paar brusselaars .. |
Citaat:
|
Citaat:
De CD&V voert oppositie tegen zichzelf :wink: |
Citaat:
Denk jij nu echt dat de ene partij democratischer is dan de andere? Is het niet eerder zo dat het politieke bestel ondemocratisch is net omdat er enkel macht en poen te rapen valt? Wat is er ondemocratischer? Uit historische beschouwingen je voorzitter niet door leden laten aanduiden of voor de show een congres organiseren en later de besloten standpunten terugschroeven omdat ze de partijtop niet aanstaan? :wink: |
Coveliers heeft ingezien dat zijn vroegere beslissing om met de postjesjagerspartijen mee te doen hem geen windeieren heeft gelegd.
Ik weet aal 3 jaar dat Coveliers niet thuishoort in de VLD maar ik moet wel zeggen "als" hij wil terug wil naar de N-VA zal hij een aantal punten weer op orde brengen. Want hij heeft bij de Vlaamse beweging een aantal diepe wonden geslagen. Wij zullen met hem praten en dan oordelen. Maar het is nu nog veel tevroeg om enige uitspraak te doen. |
ideaal scenario: CD&V, NVA en nieuwe partij van Coveliers vormen kartel, ik begin alvast te dromen
|
Coveliers is een moeilijk man, maar een realist. Hij zal nooit naar een partij gaan als NV-A die hem geen zeker mandaat kan geven. Bij het VB hoort hij eigenlijk thuis, maar daar zal hij geen verkiesbare plaats krijgen.
Dus de ambetanterik blijven uithangen bij de VLD..., of lonkt de CD&V? Hij wordt de verrassing van 2004 ! |
Citaat:
|
Citaat:
Uiteraard garanderen voorzittersverkiezingen geen echte partijdemocratie, zoals je zelf zegt zijn die maar vaak genoeg een show die de leden de illusie laat dat ze iets te zeggen hebben. Toch vind ik het bij voorbaat verwerpen van voorzittersverkiezingen een duidelijke uiting van een negatieve houding tegenover interne democratie in het algemeen. Als je zelfs je voorzitter niet laat verkiezen maar door de partijtop laat bepalen, wil dat niet veel goeds zeggen over de democratie binnen de partij rond het invullen van het programma, rond de autonomie van lokale afdelingen, rond het debat binnen de eigen partij... |
[quote="Vlaanderen_onafhankelijk"]
Citaat:
Vlaanderen onafhankelijk, Hugo Coveliers bij de N-VA is volgens mij niet zo'n goed gedacht, hij komt uit de VU, heeft daar nogal lelijk huisgehouden, en was toen bij de PROGRESIEVE vleugel... Je moet maar eens informeren bij oude VU mensen. Ook Luddo vertelde ergens op dit forum al meer over deze Hugo Coveliers. Hij kan natuurlijk wel "bekeerd" zijn ondertussen... |
Citaat:
Leuk, eindelijk weer wat beweging in de Vlomse Straait ;) |
Coveliers is één van de weinig e VLD politici met een woord en een daad ! Die man verdient respect en blijft een VU-man en zal moeten kiezen waar hij naar toe wil... NVA is te soft ? Blauw van Beysen ? Of toch Vlaams Blok, zo hebben we er een kanjer bij :P ?
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:12. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be