Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Geert Lambert (Spirit) - 12 tot 18 februari (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=147)
-   -   stelling (https://forum.politics.be/showthread.php?t=79992)

Rene Artois 13 februari 2007 12:09

stelling
 
Kan u akkoord gaan met volgende stelling?

Als toen eind november 1999 bekend werd dat Verhofstadt met instemming van Vande Lanotte aan de franstaligen het onderwijsgeld zonder afspraken over tegenprestaties toegezegd had, Vankrunkelsven, Anciaux en consoorten uit de vlaamse regering gestapt waren zou de Volksunie nu nog altijd bestaan.

Geert Lambert 13 februari 2007 19:30

Helemaal niet akkoord. Het uiteenvallen van de Volksunie heeft daar niets mee te maken, maar heeft alles te maken met een andere maatschappelijke visie op Vlaanderen. Dit kwam natuurlijk pas tot uiting nadat we net veel zaken (w.o. onderwijs en openbare werken en leefmilieu) hadden geregionaliseerd/gecommunautariseerd. NVa en Spirit hebben wel wat gelijke wortels, maar zijn echt wel een andere richting uitgegroeid op maatschappelijk vlak.


Geert

Rene Artois 13 februari 2007 21:12

Ik denk dat ik een andere partij heb weten uiteenvallen want bij mijn weten ging het om het al dan niet prioriteit geven aan het communautaire programma. Niet over verschillen in een maatschappelijk project dat Anciaux eerst bij de liberalen dacht onder te brengen en vervolgens bij de socialisten tot verrassing van velen die prompt de plaat poetsten.

Den Heiligen Geest 14 februari 2007 18:21

islam
 
Hoe staat Spirit eigenlijk tegenover de islamisering van Vlaanderen,
die men nu nog moeilijk kan ontkennen, door de gebeurtenissen de laatste week (halal in scholen, er wordt steeds minder vlaams gesproken in vlaanderen, islam mag dieren slachten zonder verdovin,...)?

Rene Artois 14 februari 2007 18:23

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Den Heiligen Geest (Bericht 2434936)
Hoe staat Spirit eigenlijk tegenover de islamisering van Vlaanderen, die men nu nog moeilijk kan ontkennen, door de gebeurtenissen de laatste week (halal in scholen, er wordt steeds minder vlaams gesproken in vlaanderen, islam mag dieren slachten zonder verdovin,...)?

Wat doet dit hier in een discussie over het uiteenvallen van de Volksunie?

Geert Lambert 14 februari 2007 19:46

niets nieuws dus


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:16.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be